» »

ICQ - katastrofa

ICQ - katastrofa

tabla ::

Kdo ve zakaj mi ICQ, vedno ko ga vklopim, sproži mletje diska tudi do 1 minute? Drugače teh težav nimam z nobenim programom.

T-h-o-r ::

ker pač ICQ sucka
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

javr ::

ICQ je bil odličen program ali kakor se temu pač reče (instant messenger), nekje do l. 2003. Potem je šlo hitro navzdol, z vsako novo verzijo je bilo slabše. Pa ne mletje, kot ga opisuje avtor naslovnega prispevka, ampak uporabnost, funkcije.

Zadnja prava verzija je še imela funkcijo authorize - se pravi, da te je nekdo lahko dal na svojo listo samo v primeru, da si ti to odobril. Zdaj pa kar pade obvestilo, da te je nekdo (ponavadi kakšen Rus) dal na listo.

Meni se je najbolj zdelo uporabno iskanje drugih ljudi po raznih kriterijih (država, mesto, spol, starost, poklic, hobi, itd.), ker si lahko klepetal s človekom iz katerekoli celine. Če se spomnim prvih kontaktov tam iz l.'99: Egipt, ZDA, Trinidad, Emirati,... ...Škofja Loka :)
Saj še vedno obstaja to iskanje po kriterijih, a večinoma ne deluje pravilno, še posebej tisto ne na njihovi spletni strani.

Kateri chati pa so danes najbolj popularni, na katerih se da iskati po kriterijih ? Pojavljajo se predlogi kot MSN in Google bi tudi naj imel nekaj takega. Kje je največ ljudi gor ?
Sam občasno uporabljam Yahoo Messenger, ker sta gor še dva stara kontakta izpred ohohoj let, a to je bolj ozko specializirano za Yahoo, ne moreš iskati ljudi po kriterijih, državah, online-offline, itd. Bilo je do pred nekaj let, pa so zgleda ukinili ali pa jaz ne najdem.

Torej, kateri instant messenger je danes in ?

Highlag ::

Skype?
Never trust a computer you can't throw out a window

zee ::

Google Talk, Facebook Chat (tale verjetno bistveno bolj).
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

T-h-o-r ::

chatroulette
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

amigo_no1 ::

Kje najdem svojo icq številko ? Gledam iqc online help, googlam, a ne najdem čisto nič pametnega.

SasoS ::

Jaz uporabljam Trillian pa dela čist lepo. Tudi za avtorizacije vpraša :)
Imam pa drugače notri tudi MSN in google talk in Astro (privzeto od T4 naprej) da se mi ne nalaga 10 različnih programov. Podpira tudi facebook chat in skype :)

amigo_no1 ::

Ne morem uporabljati Trilliana ker hoče ICQ number ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri all in one messenger uporabljate? Windows os

Oddelek: Omrežja in internet
131454 (1015) sajmon
»

Google Talk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10815661 (9484) slitkx
»

Multi instant messenger

Oddelek: Programska oprema
81396 (1260) egnosx
»

All in one messengerji z invisible podporo

Oddelek: Programska oprema
81909 (1632) tomaz321
»

Microsoft in Yahoo sklenila IM partnerstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
558502 (7236) ahac

Več podobnih tem