» »

Kako enostavno odgovoriti vozim

Kako enostavno odgovoriti vozim

donfilipo ::

Eno vprašanje, ki lahko pokaže da sem pač star in butast, ali pa do so taki izdelovalci mobitelov. Ravno je bilo na POP TV--->Uporaba mobitel med vožnjo. Sam sem dostikrat imel ta problem in doslej srečo. Videl sem tiste slušalke pa brezročno telefoniranje. Ampak kot sem opazil pri sebi, se zaradi težkega pogovora...včasih sem moral tudi kaj preveriti itd...itd...to niti ni nek solution. Že sam pogovor... sproščen.... poveča reakcijski čas iz 0,6 na 1s, če pa imaš napeto tematiko, ko te nekdo sprašuje o detajlih pa lahko tudi v nedolged:) Torej pogrešam en gumb na mobitelu...gumb vozim. Pa razmislite mlade glave. Na vse klice med vožnjo, bi gumb odgovoril prijazno o situaciji in potem, ko bi pač ustavil pokličeš nazaj. Voice box ...spomin za stanje vozim in kaj še lahko...Se opravičujem a leta naredijo svoje....če pa to bere kdo od Mobitel Tuša in Simobila..sram vas je lahko, da vsaj za nas starejše nimate gumba vozim (in za prstjene babe vozim ga:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Mehmed ::

Ce mas pametnejsi telefon se da s programi uredit, da ko zavrnes klic poslje tistemu sms.
Ena taka zasilna resitev. ;)

Utk ::

Dobra ideja. Lahko bi imel nek profil, ki bi kar sam se oglasil, to povedal in prekinil.

PaX_MaN ::

Jak ti je problem dat na mjut preden se vsedeš v avto.
(Itak te bodo klicali še dvajsetkrat, če te res nujno potrebujejo.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

jype ::

Advanced Call Manager (na poslovnih S60 nokiah praviloma priložen) počne točno to, kar iščeš, donfilipo. Ni gumb, ampak kar sam od sebe pove klicočemu, da voziš :)

donfilipo ::

PaxMan potrebujejo ali pa kličejo konkurenco. Problem zna biti jak:)

e vidiš yupe oduvek sam govorio da si ti pametan dečko:)...hvala
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

PaX_MaN ::

PaxMan potrebujejo ali pa kličejo konkurenco. Problem zna biti jak:)

Jah, ne vem, odvisno čemu daš prednost: svoji varnosti ali taki bezljajoči stranki - ki te itak lahko pošlje v 3PM naslednjič, ko si, recimo, na sekretu.

No, vidim, da je jype že podal pameten odgovor, zato lahko tole kar ignoriraš.

preem ::

ma penzionistom je tko treba izpite pobrat. Izpit ima lahko le delovno aktivno prebivalstvo. S tem rešimo polovico problemov, kar se tiče gužve, zastojev, in še česa. :P

šalo na stran, je jype že vse povedal.

T-h-o-r ::

n95 ima nareto tako, da lahko ob klicu stisneš sprejmi ali zavrni, ko stisneš zavrni te vrže v sms z besedilom pokličem kasneje :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Miha_T ::

Če imaš telefon s symbianom, odstaja malo morje programov, ki naredijo točno to kar želiš. Posnameš se in če te kdo pokliče, ko imaš to vklopljeno se predvaja ta posnetek. Lahko takoj ali pa po določenem času zvonenja.

kixs ::

Mas gumb - tisti ta_rdeci :))

jype ::

Ne po telefonu tipkat med vožnjo!

Ne, tut rdeče ne!

kixs ::

Za tisto rdeco tipko niti ne rabis kaksne posebne pozornosti... itak na pamet ves kje je.

Js navadno niti ne slisim telefona... muzika pac...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

donfilipo ::

kiks>>Mas gumb - tisti ta_rdeci

Ta pri meni lahko sproži konec sveta. Nije to tek tako:)

Miha_T symbian nima mene. Nakopal sem si celo goro učenja vidim....ampak se ne pritožujem. Bom pa vsake toliko jokal za 'help!'. Ampak je forum odlično orodje za to. In da bi se resni proizvajalci in vezani operaterji lahko kaj naučili tudi:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

kixs ::

Potem imas pa res tezke probleme :))

Meni je jasno, ce mi nekdo da Busy signal, da ga motim - pa ni vazno kje (voznja, seks, kino, sestanek, tujina...). Bo ze poklical nazaj ali poslal SMS, ko bo lahko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

donfilipo ::

Hm problemi so in so tudi mali zoprni. Ko jih mastorji telefona seštejejo, pride do odličnih sprememb. To je tista prava znanost sestavljena iz psihologov, tehnikov, itd...ki vsi mladi služijo zelo dobro. Zato jih tudi takole malce podrezam, kao dinozavar komunista:) ker to vem. Sem padel ven, kar se telefonije tiče. Včasih sem trepetal za vsak nov procesor, ko smo navili 2Hz je bil žur:) Danes gledam, ali se da še rešiti ta svet:) Dekleta so me dobesedno izčrpavala...alkohol je dosegal redno smrtne doze. Danes me dekleta molzejo le še na denarnici, alkohola se izogibam kar se da, no in namesto č vedno večkrat zadanem ć. If you know what i mean:) Ima banda kapitalistička spremno plave tablete in slovensko tipkovnico. Ampak to ni več to. Mladosti si želim nazaj! Tega pa nimajo:(
In verjemi tipka busy ni dobra za vse. Ampak, kot je tudi prav, so mastorji to pogruntali pred mano:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

kopernik ::

Če se ne motim, imajo vsi operaterji vms(voice mail system) v taki ali drugačni obliki, ki mu lahko nastaviš preusmeritve za busy, unavailable in še kaj. Preusmeritev lahko nastaviš kar na telefonski predal s poljubnim pozdravnim sporočilom in je zadeva rešena. Je pa res, da je to običajno zakopano nekje v menujih, ampak večina telefonov podpira bližnjice, tako da si lahko nastaviš tudi na en gumb za vklop oz. izklop preusmeritve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kopernik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UI / UX v avtomobilih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16723991 (2359) PARTyZAN
»

Zalezovanje po telefonu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6413390 (11750) amigo_no1
»

Bodo ZDA v osebna vozila namestile motilnike signala? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
9320510 (18416) Bistri007
»

Apple izdal SDK za iPhone

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
237767 (6269) Zarathustra
»

nadlegovanje po telefonu

Oddelek: Loža
476759 (5269) Nejc Pintar

Več podobnih tem