» »

Microsoft .NET Framework Error; 404 not found

Microsoft .NET Framework Error; 404 not found

Enterprise ::

Težavo imam z Microsoft .NET Framework. Namreč: vsakič ko prižgem računalnik se mi pojavi dobrodošlica tegale okna;

(link do slike tega okna)
(ne počutiš se ravno dobrodošlega ampak OK)

Sprva samo pritisneš Quit ampak kasneje ugotoviš da je ta zadeva odgovorna da se računalnik na namizju pripravlja kar 1 minuto (kljub 4GB rama). Najprej se vse naloži tako kot je treba potem pa na procesorju ni rdeče lučke za zasedenost računalnika ko pa postaviš miško na orodno vrstico ali ikono vidiš peščeno uro in računalnik je v MRKU. Po eni minuti se pokaže to okno sistem se poveže na moj wireless in od akrat naprej vse lepo in prav. Kako se znebiti tega?

Pa še to. Ob zagonu XPjev se mi pokaže okno za login oz izbiro uporabnika, kljub temu, da je uporabnik samo eden. S svojo perfektnostjo sem to nekoč naštimal sedaj pa bi se rad tega znebil pa ne znam. Gre za preprosto funkcijo.

Hvala za rešitve!

jan01 ::

Imaš najnovejšo verzijo? download
S odličnim autoruns lahko hitro vidiš kateri programi startajo ob zagonu. Prilepi slikico od zavihka logon...
//take slike namizja se shranjuje v png!

c00L3r ::

Ta napaka najverjetneje ni povezana z .NET ogrodjem. Napaka je v enem programu, ki se ti zaganja ob zagonu. Program uporablja .NET in zato se ti vrne ta napaka. To sporočilo o napaki preglej, če je kje vmes omenjen kaki exe ali pa pot do programa.

Prav tako pojdi v start->zaženi->msconfig (mislim da je jeziček Zagon) in preveri kaj vse se ti zaganja ob vklopu.

Ericssony ::

Napaka se pojavi v programu "groupmanager" kateremu je server vrnil odgovor "...404 not found..." in direktno ni povezana .NET Framework-om.
Poglej kateri programi se ti zaženejo ob zagonu (start->run->msconfig) in imajo podobno ime kot sem ti napisal.

Enterprise ::

Odkljukal sem nekaj programov in opozorila ne prejmem več. Vendar je (žal) primarni problem še vedno prisoten.
Ko prižgem računalnik se mi od prvega prikaza namizja (po napisu dobrodošli) računalnik začne pripravljati za normalno delo. Po tem se pokaže okno NOD Smart Security in par orodij v orodni vrstici (NVida nadzorna plošča, napajanje ...) S CCleanerjem sem naštimal, da mi zažene samo za sistem potrebne aplikacije ne pa še drugih (kot naprimer MSN, uTorrent, Nokia PC Suite ...). Sistem se lepo naloži manjka pa samo ikona za brezžično povezavo. Na procesorju ugasne rdeča luč (kao zaposlen) in vse je ok. Ko pa postaviš miško na orodno vrstico ali na kakšno ikono vidiš peščeno uro, računalnik pa je v stanju freeze. Klikov ne šmirgla nič samo miška se premika cca. 45 sekund, kljub temu da računalnik ne kaže znakov zaposlenosti. Potem se prikaže Windows ikona za Brezžično povezavo in nato končno računalnik začčne delovati kot je treba, prikaže se stanje brezžične povezave in navsezadnje tudi programi, ki smo jih v času freeze moda skušali odpreti.

Rešitev? Ali ima tisti error še vedno prste umes?
P.s. Glede prijavnega okna sem že našel rešitev

amigo_no1 ::

Najbrž mrežna kartica dobi lokalen IP od DHCP-ja na routerju, zato "melje" ob zagunu.
Nastavi fiksni lokalen IP.

Enterprise ::

Kako pa se to naredi?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

opravilna vrstica

Oddelek: Pomoč in nasveti
247274 (5972) hearts17
»

Težave z windows 8

Oddelek: Pomoč in nasveti
293074 (2480) mrsofa
»

Windows 8 neuradno drugo leto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
8322777 (19799) darkolord
»

Operacijski sistem WINXP z SP2

Oddelek: Operacijski sistemi
81073 (881) Jozek82
»

Nova orodna vrstica na namizju?

Oddelek: Pomoč in nasveti
8999 (898) dre

Več podobnih tem