» »

Print spooler in pdf-ji

Print spooler in pdf-ji

msenjur ::

torej, danes teče že tretji dan bitke s tem fuc.king print spoolerjem. Predvčerajšnjim smo ugotovil, da printer ne dela. ok... kaj je narobe, povezava uredu, driverji tud... in gremo naprej. ugotovim, da se print spooler samodejno ugaša, vedno ko dam printat pdf. Pregledal sem že pol googla, na novo instaliral printer, driverje, adobeta, 38 resetiral pc, zdownloadal en kup fix-ov, pa noben ni pomagal, oz. en je tok, da sem celo uspel sprintat en pdf. Ampak tistega k sm pa zanč hotu, ga pa še vedno noče. in zdej tud unga noče, k sm ga uspel! Iz worda printa bp. Torej, kaj mu ni jasno??? neki mora bit med adobetom in tem print spoolerjem... in počasi mi to resno najda živce!!! tud časa sem zabil že 20ur!!

Torej, pdf in print spooler - zakaj se ne marata???

Sklemen ::

Ko daš printat, klikni na Advanced in potem Print as image. Tvoj printer nima podpore za Postscript, mogoče je HP1020?

msenjur ::

ja je hp1020. Sam recimo v tem pdf je slika pa jo noče sprintat. V drugem, ko je pa en text, ga pa je sprintalo 1x. Pol sm hotu pa še to slikco spirntat, pa jo spet ni hotu...

sam tvoj nasvet ne pomaga. ko karkoli delam v "print" se tist skoz ustavlja. in nenazadnje se itak vse ustavi, ko more print spooler to predelat.


pa pdf printer sem uspel izbrisat, zdej ga pa ne dobim več nazaj! ko grem add printer pa pol tm k bi mogu določit "my documets/*.pdf" se ta opcija ne pojavi... samo porti so...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msenjur ()

Sklemen ::

Kdaj prej? Takrat ko si printal 1 ali 2 strani?

V glavnem, inštaliraj nazaj printer in probaj tiskat tako, kot sem napisal ... tudi jaz sem zabil vsaj 20 ur, zdaj je pa mir, ker printam as image.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sklemen ()

msenjur ::

hm... tega vprašanja ne razumem najbolje...

ampak - zdej printa ene pdf, druge pa ne. pa ni važno, al so slikca al samo text... no nekam se premikamo!

no, očitno neki je narobe s fajlom. sm ga preimenoval, ponovno shranil, in ga je sprintalo - iz diska. Če dam pa print iz outlooka, ga pa še vedno noče!

Torej - naslednja bitka MS Office - Adobe Acrobat in Print Spooler!!!


ok, ni file kriv. tud drugih pdfjev noče printat iz outlooka!!! torej je problem v outlooku!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msenjur ()

Sklemen ::

jaz sem pri sebi ugotavljal ... ko sem enako kot ti zabijal ure ... da ena ali dve strani nista problem. Ko sem pa dal 80 strani, je pa spooler odletel.

daj vtipkaj v google "hp1020" in "print as image" in poglej rezultate. V glavnem, printer je b...s...t, ampak da se ga zrihtat. Wordow file enake količine strani verjetno natisne, je tako?

msenjur ::

ej jest pa mislim, da ni problem v printerju!

kot sem že napisal, printat noče le iz outlooka! ničesar!!! ne jpg, pdf, ai, nič! torej sem 2 dni v napačni smeri iskal problem!

Sklemen ::

http://forums11.itrc.hp.com/service/for...

"Torej, pdf in print spooler - zakaj se ne marata???"

Kje je tukaj Outlook?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sklemen ()

msenjur ::

ej, če si opazil, sem sproti popravljal - dopisoval poste. ko sem to napisal, še nisem vedel za outlook problem! berem pa zdele tistle forum k si mi dal link... matr je dolg! upam da se bo splačalo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem s printerjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
91547 (1316) rescue112
»

Ko izklopim printer ga ni več

Oddelek: Pomoč in nasveti
51008 (875) Storm
»

Canon MP520 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
192366 (1936) overdovs
»

Printer rabi 100 let, da stvar naprinta

Oddelek: Pomoč in nasveti
101346 (1127) Matthew
»

Preklic tiskanja - Ko daš prekliči, se ne prekliče takoj

Oddelek: Pomoč in nasveti
61875 (1624) Mr.G.

Več podobnih tem