» »

DVB-C USB ali PCMCIA tuner

DVB-C USB ali PCMCIA tuner

bbenci2 ::

LP

Zanimam se za DVB-C tuner, po možnosti pa je lahko tudi combo (DVB-C/T/S). DVB-C tuner me zanima kot najcenejša varjanta (ker DVB-T že imam), combinirana izvedba pa je lahko tudi malo dražja. Zanimajo me predvsem vaše izkušnje.

Hvala!
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

XS!D3 ::

Jst uporabljam Terratec USB XSHD, gre za kombiniran TV tuner analog/DVB-C/DVB-T (DVB-S pa žal ni) na USB-ju in morem rečt, da je super. Na netu so navoljo 32/64-bitni BDA driverji, kar pomeni, da deluje z večino 3rd party programov, edino nekateri zaznajo le "prvi" aka DVB-T tuner. Sam uporabljam DVBViewer, ker je hitrejši in bolj stabilen od priloženega SW-ja (vsaj čisto na začetku je bilo tako, novejših verzij pa nisem sprobaval, ker sem se na DVBViewer popolnoma navadil). Več al mn (praktično vsak dan) gledam DVB-C (digitalna kableska) in sem zelo zadovoljen. Včasih tuner priklopim tudi na prenosnik, kjer spremljam kanale preko DVB-T, kar tudi deluje BP, vendar to uporabljam res poredko, pa tudi kanalov uporabnih pri nas na DVB-T ni prav veliko. Kodiranje kanalov je softwaresko s pomočjo kodekov naloženih na računalniku in če imaš dovolj zmogljiv PC brez problema delujejo tudi HD kanali (stestiral sem NG HD na kabelski in pa testno oddajanje SLO HD, ki je bilo v času olimpijskih iger na DVB-T).

k4vz0024 ::

Ali je možno v Terratec USB XSHD nastavljati velikost okna za predvajanje?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektro turnšek in digitalna TV

Oddelek: Omrežja in internet
4413526 (7098) yanz
»

digitalna kabeelska tv dvb-c izkušnje (cablestar2)

Oddelek: Pomoč in nasveti
208449 (4088) predrag000
»

USB DVB-C, DVB-T HD kartica Anysee E30 Combo Plus

Oddelek: Zvok in slika
104475 (4057) bbenci2
»

DVB-C Tuner (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5425800 (22368) icek
»

DVB-C in LCD/Plasma televizorji

Oddelek: Zvok in slika
84367 (1520) 20sdfj093f

Več podobnih tem