» »

Kako začeti pogovor ?!

Kako začeti pogovor ?!

««
12 / 12
»
»»

heero ::

meni je uspelo ko si v soli ko gre mimo tebe ali ti za njo jo primi za rit.ko se obrne se ji nasmehni.in drug dan jo pozdravi čau in to je to pa naj bo v druzbi prijateljev ali prijateljic.

Blinder ::

heero je izjavil:

meni je uspelo ko si v soli ko gre mimo tebe ali ti za njo jo primi za rit.ko se obrne se ji nasmehni.in drug dan jo pozdravi čau in to je to pa naj bo v druzbi prijateljev ali prijateljic.


Dobra stran tega je da tudi če te potem skensla si jo vsaj za rit primil (: Pa tut dobro izpadeš, če si upaš jo primit za rit.
Aja pa pri tem je treba pazit ki če si dober tip bo ji všeč, da si jo primil za rit, če si grd, pa si napadalen spolni iztirjenec ki ga je treba kastrirat =D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Mipe ::

Ni problem začeti pogovora... problem je končati ga.

BigWhale ::

Blinder je izjavil:

Aja pa pri tem je treba pazit ki če si dober tip bo ji všeč, da si jo primil za rit, če si grd, pa si napadalen spolni iztirjenec ki ga je treba kastrirat =D


Noro dobra tehnika! To lahk probavas dokler ne rata!

... mislim wtf ... Zenskam, torej puncam je dejansko vsec, ce jih neznanci grabijo za rit?

Joj, v kaksni zmoti sem zivel ...

galu ::

Blinder je izjavil:

heero je izjavil:

meni je uspelo ko si v soli ko gre mimo tebe ali ti za njo jo primi za rit.ko se obrne se ji nasmehni.in drug dan jo pozdravi čau in to je to pa naj bo v druzbi prijateljev ali prijateljic.


Dobra stran tega je da tudi če te potem skensla si jo vsaj za rit primil (: Pa tut dobro izpadeš, če si upaš jo primit za rit.
Aja pa pri tem je treba pazit ki če si dober tip bo ji všeč, da si jo primil za rit, če si grd, pa si napadalen spolni iztirjenec ki ga je treba kastrirat =D


Hmmm, zakaj maš pa ti tak podpis?:D:D
Tako to gre.

d0rK ::

Pa ce ma fotr doma kksne pistole, prnes to v solo pa se mal vazi. Pićkice bodo fuL padale na to. Yo yo.

Blinder ::

galu je izjavil:

Blinder je izjavil:

heero je izjavil:

meni je uspelo ko si v soli ko gre mimo tebe ali ti za njo jo primi za rit.ko se obrne se ji nasmehni.in drug dan jo pozdravi čau in to je to pa naj bo v druzbi prijateljev ali prijateljic.


Dobra stran tega je da tudi če te potem skensla si jo vsaj za rit primil (: Pa tut dobro izpadeš, če si upaš jo primit za rit.
Aja pa pri tem je treba pazit ki če si dober tip bo ji všeč, da si jo primil za rit, če si grd, pa si napadalen spolni iztirjenec ki ga je treba kastrirat =D


Hmmm, zakaj maš pa ti tak podpis?:D:D


Ker redki s(m)o tako talentirani =D No sej bom kmalu popravil ta podpis.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blinder ()

rambo 123 ::

pa sej č te pa slučajni skensla jo pa tak dovgo šlataš da se uda u usodo...pol pa malo nehaš za keke 14 dni da se ohladi pol pa lepo od začetka na pijačko itn.

BigWhale ::

Ja, tele poste sem ravnokar forvardal na policijo, da sprozijo kak kazenski pregon zaradi nagovarjanja k spolnim zlorabam.

Ce sedaj hitite brisati vase podatke iz accountov, naj vam povem, je ze prepozno.

kthxbai

brodul ::

A iz roza računalnika?

BTW kaj pa pol narediš ko hodiš kakšna 2 tedna z bejbo na kavo ?
Pretending to be a mature adult is so exhausting.

BlackHole ::

Če hodiš že 2 tedna samo na kavo, lahko kar nadaljuješ s tem. Ne, resno. Lahk si tud pir naročiš.
LP Marko

sidd ::

BW, upam da se nisi šalil, ker kaj vse se v tej temi najde....žalost!
Kaj nobenega ni dovolj v hlačah da bi šel preprosto do punce in jo nagovoril? Že zdravo, kako si je dovolj za začetek... ;((
no idea for signature
signed
I

Wasted ::

Ni dovolj, najprej jo moreš okoli kepe, al pa kar dve, da imaš procentualno več možnosti za ...
When I'm done there will be nothing left of you...

Bananovec ::

Odkar so nam ukinili AE, je ta tema zasmrdela po devićhnikih. Dajmo, prosim, malo bolj resno sodelovat, ker imam včasih občutek, da samo nakladate in ste v resnici 3x bolj bogi.

Edit: Ker mi je dolgčas, grem prebirat vseh 12 strani te teme. Pa da vidimo, koliko pametnih nasvetov bom našel.
EditV2: Hec, hec. Ta tema me vedno nasmeji :)
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

CleanPower ::

no dej preber pa nared kratko obnovo:)

rambo 123 ::

duš a si počasn...
a hitrej nazaš brat?mene obnova zanima

galu ::

Mislim da si bom jaz za seminarsko pri filozofiji zbral kar ljubezenske probleme Slo-Techa... Da bojo ljudje videli, da Afrika ni najhujše območje ljudi...
Tako to gre.

CleanPower ::

haha sam tole je ena svoja zgodba geeki&forum&ljubezen

strictom ::

Poveš svoje ime, + "ti moja baba", + klofuta.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin
««
12 / 12
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spoznavanje človeka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927526 (5860) Gandalfar

Všeč mi je ena punca

Oddelek: Loža
336296 (5487) imagodei
»

KAKO naj dobim punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
599719 (7006) Karaya 52

kako dobit punco ?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11415561 (11145) Gandalfar
»

Navezovanje stika z žensko - dokaj težko delo za g33kovske klošarje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11312724 (4701) Snegec

Več podobnih tem