» »

Seznam iger, ki so samo na konzolah

Seznam iger, ki so samo na konzolah

Bor H ::

Ker sem se pred kratkim dokopal do Xboxa me zanima, če obstaja kje kašen seznam iger ki so izšle samo na konzolah, za Xbox360 ekskluzive je seznam na wikiju mene pa zanimajo tudi igre ki so na PS3 pa jih za PCni. Je kdo zasledil kej takega, če ne bi bil pa vesel vsakega naslova, ki je vreden igranja.

Hvala!

Phoebus ::

God of War, Uncharted, Metal Gear Solid, Motorstorm, Heavenly Sword, Gran Turismo...
...so exkluzive ki sem jih prebral iz moje police :D

Bor H ::

Sam to so žal vse PS3 ekskluzive ane? Damn..vsaj prve tri bi res rad špilal ampak ne bi pa PS3 kupoval za njih. Me hočeš zvlečt na Črno stran konzol a? :P

LuGi ::

Kupis, odigras, prodas.

Bor H ::

LuGi? Sm kje omenu piratstvo ali ceno iger? Reku sm da ne bi kupu PS3.

Se oproščam če sem bil nejasen, nimam PS3 ampak Xbox360, zanimajo me igre ki so na Xboxu vendar ne na PCju, mi je pa vseeno če je Xbox eksluziva al se najdejo tudi na PS3.

bluefish ::

Izvolijo: Xbox 360 exclusives @ Wikipedia

Pa dajte se že naučiti uporabljati Google.

Bor H ::

za Xbox360 ekskluzive je seznam na wikiju mene pa zanimajo tudi igre ki so na PS3 pa jih za PCni.


sej sm napisal v prvem postu, na unmu seznamu je pa nemogoče izluščt špile ki jih ni za PC.

bajsibajsi ::

bajsibajsi ::

bluefish ::

sej sm napisal v prvem postu, na unmu seznamu je pa nemogoče izluščt špile ki jih ni za PC.
Ampak ti pa res rabiš nekoga, ki bi te vodil za rokico čez nevarne poti interneta.
Pač iščeš PS3 ekskluzive, konzolne ekskluzive,...

Mavrik ::

za Xbox360 ekskluzive je seznam na wikiju mene pa zanimajo tudi igre ki so na PS3 pa jih za PCni.


sej sm napisal v prvem postu, na unmu seznamu je pa nemogoče izluščt špile ki jih ni za PC.

Špilu, ki jih ni za PC majo na tistem seznamu pod Exclusive napisano "yes" ali "Console"
The truth is rarely pure and never simple.

Bor H ::

blueFish: lahko iščem PS3 ekskluzive sam kot sem napisal nimam PS3 temveč PC in Xbox360, torej iščem nekaj v smislu PC == False & X360 == True

Mavrik: žal na tistem seznamu "console" pomeni da je X360 ekskluzivna konzola, recimo že prvi Conan je tak, piše Console, na voljo je pa za PC in X360

Highlag ::

Force unleashed je že ena :'(
Never trust a computer you can't throw out a window

bluefish ::

ej, sploh več ne vem, kaj iščeš. Najprej napišeš:

"a Xbox360 ekskluzive je seznam na wikiju mene pa zanimajo tudi igre ki so na PS3 pa jih za PCni."

Potem pa:

"lahko iščem PS3 ekskluzive sam kot sem napisal nimam PS3 temveč PC in Xbox360, torej iščem nekaj v smislu PC == False & X360 == True."

Kaj bi sedaj rad. Xbox + PS3 ekskluzive, igre samo za konzole, igre samo za X360,...?

Bor H ::

To kot sem napisal, igre ki so na Xbox360 in ne na PCju, pa mi dol visi al so Xbox ekskluzive al jih najdeš tut na PS3. Ker sm posumil, da je moj prvotni post bil konfuzen sem ga še enkrat napisal mislim da rahlo bolj razumljivo. Torej ja, igre ki so samo na konzolah, torej igre, ki sem jih na PCju nisem imel možnosti igrat in jih lahko nadoknadim na X360.

Mavrik ::

Jao, daj namesto da kompliciraš raje išči dobre Xbox igre, namesto da se sekiraš za nekaj kar ni na PCju. Greš na Metacritic, zbereš Xbox 360, posortiraš po oceni in greš od vrha navzdol.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

bluefish ::

Torej ja, igre ki so samo na konzolah, torej igre, ki sem jih na PCju nisem imel možnosti igrat in jih lahko nadoknadim na X360.
Torej nekje najdi seznam konzolnih ekskluziv, kjer bo verjetno tudi navedeno, za katero konzolo so.

Kljub vsemu pa se strinjam z Mavrikom - kompliciraš.

kratos ::

Torej ja, igre ki so samo na konzolah, torej igre, ki sem jih na PCju nisem imel možnosti igrat in jih lahko nadoknadim na X360.
Torej nekje najdi seznam konzolnih ekskluziv, kjer bo verjetno tudi navedeno, za katero konzolo so.

Kljub vsemu pa se strinjam z Mavrikom - kompliciraš.


zelo.

drugače pa google ve čist vse pa še preveč, nevem zakaj "noobi" neznajo uporabiti tipk ter klika na miško... preglej google bo hitreje kot pa da tukaj sprašuješ druge naj pogooglajo namesto tebe.

Bor H ::

Fora je da sm googlal ampak nič pametnega našel, verjem da nism noob, morda iz stališča konzol ja, google pa uporabljam dnevno ampak kadar gre za kakšne čudne zadeve raje vprašam na forumih, btw, če bi vsi vse samo googlal forumi ne bi obstal v taki obliki kot so.

Highlag: hvala, resen odgovor, kul špil ;)

mavrik: sem že na to pomislu in tudi prečekiral, sam me vedno skrbi da bom kej zgrešu pol :)

alexa-lol ::

Kaj pa halo pa project gotham (to sem mel na xbox 1)

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

xcjen ::

Igabiba. Com!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS3 vs. Xbox 360 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Konzole
478264456 (10694) Larisabrownb
»

Xbox 360 - Najboljše igre/ekskluzivke katerih ni za PC?

Oddelek: Igre
174187 (3802) deadzone
»

PS3 - XBOX 360 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
578735 (7164) mgermo
»

Prihodnost ps3-ja in xbox-a

Oddelek: Konzole
141378 (1148) St235
»

PS3 vs. XBox 360 [grafika, strojna oprema]

Oddelek: Konzole
456270 (5438) Berserker

Več podobnih tem