» »

psp hack

psp hack

ipkis1 ::

Dober dan
Kaj mi lahko kdo pove kje se da dobit hack update za psp. Že dolgo ga iščem, a ga ne najdem. Zelo bi cenil če bi mi kdo to povedal. Če je možno tudi navodila kako se namesti.
Hvala

kixs ::

Lahko pogledas na bolho. Pa ti nekateri to naredijo za kompenzacijo nekaj €.

El Nino ::

Bo šiba pela...

ipkis1 ::

ja to vem samo jas bi rad update ki ima isti (podoben) efekt

Kramar ::

guglaj za dark alex
dvomim da boš znal naložit :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kramar ()

jonynho ::

zanima me če se da downgredat verzija 2004
imam pandorino baterijo ampak mi ne deluje je kak drugi sistem?

hojnikb ::

Če maš PSP-slim al pa 3k z firm. nižjim od 5.50 (5.03 al pa manjš)
lahko probaš tole.
#brezpodpisa

simnov ::

Če maš PSP-slim al pa 3k z firm. nižjim od 5.50 (5.03 al pa manjš)
lahko probaš tole.


a to ni potreno nobene posebne baterije. In ko uspešno naložim firmware psp ne smem nikoli ugasnit.

hojnikb ::

Če maš PSP-slim al pa 3k z firm. nižjim od 5.50 (5.03 al pa manjš)
lahko probaš tole.


a to ni potreno nobene posebne baterije. In ko uspešno naložim firmware psp ne smem nikoli ugasnit.

Lej ugasneš ga lahko, sam pol morš ChickHEN na nov naložit (greš pod Photo počakaš da se naredi exploit CIK CIK in pol si v HEn modu ,tam pa poženeš pol CFWe.Tak da ni sile, lahko ga ugasneš,sam je bolš met v sleepmode.)
#brezpodpisa

xcjen ::

jst sem si z tem psp zjebo... kr ko se nažge pokaže zaslon pa se ugasne če kdo ve kaj naredit mi lahko sporoči. hvala!

hojnikb ::

jst sem si z tem psp zjebo... kr ko se nažge pokaže zaslon pa se ugasne če kdo ve kaj naredit mi lahko sporoči. hvala!

Mal bol natačn opiš ka se zgodi.Sicer pa z ChickHEN nimaš kej zajebat razn če flashaš ta88v3 in psp3000 psp.

jst sem si z tem psp zjebo... kr ko se nažge pokaže zaslon pa se ugasne če kdo ve kaj naredit mi lahko sporoči. hvala!

Mal bol natačn opiš ka se zgodi.Sicer pa z ChickHEN nimaš kej zajebat razn če flashaš ta88v3 in psp3000 psp.

Z Hellcat Recovery flasherjom al pa kako temo.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

black ice ::

PSP 3000 se da odkleniti?

Mentalist ::

Da.
Lool.

hojnikb ::

PSP 3000 se da odkleniti?

"Da", pod pogojem, da ne sprazneš oz da je psp skoz pod napajanjem ,ker drgač morš pol ponovn zagnat ChiCKHEN in CFWe.
Na nekaterih primerkih morš tud zavsak ko zaženeš chickhen zbristat fajl egghunt.bin, prej zloadat umg ...

PSP 3000 se da odkleniti?

"Da", pod pogojem, da ne sprazneš bat .oz da je psp skoz pod napajanjem ,ker drgač morš pol ponovn zagnat ChiCKHEN in CFWe.
Na nekaterih primerkih morš tud zavsak ko zaženeš chickhen zbristat fajl egghunt.bin, prej zloadat umd ...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PSP - pomoč

Oddelek: Konzole
463962 (1414) hojnikb
»

Psp odklep (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
25646645 (19009) Peter6
»

PSP Odklep OFW 6.10

Oddelek: Konzole
112353 (2230) -THX-
»

Kako odkleniti PSP.

Oddelek: Konzole
61048 (917) hojnikb
»

PSP(Nimam Pojma) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
11211232 (9970) ZaOstali

Več podobnih tem