» »

kaj se dogaja na PC-ju?

kaj se dogaja na PC-ju?

gre01 ::

Pozdravljeni,

V hiši imamo 5 računalnikov, ki so na internet povezani prek treh klasičnih Ethernet Switch-ov. Eden ali dva sta pogostokrat povezana na torrent,kazaa,...kar močno upočasni delo prek interneta na ostalih računalnikih. Kdaj se downloada in s katerim računalnikom ne vem, bi pa rad vedel? Ali se to da kontrolirati in kako?

Hvala za odgovor.

LP

KoMar- ::

Netlimiter

gre01 ::

Sem inštaliral free verzijo- NetLimiter2 Monitor, vendar vidim dejavnost samo mojega računalnika. Ostalih računalnikov, ki so priklopljeni ne vidim. Prek programa http://www.ip-adress.com/ sem preveril IP je, vendar imajo vsi PC-ji isti IP. Ali sem mogoče kaj pozabil nastaviti?

Hvala.

solatko ::

Isti imajo samo vhodni IP, drugega imajo vsak svojega npr. xxx.xxx.xxx.100; 101; 102; ali nekaj podobnega.

KoMar- ::

gre01: Jasno, Netlimiter moraš namestiti na vse računalnike.

jan01 ::

Rabiš posnet plačljivo verzijo netlimiter, ne pa le free monitor. Torej 5 licenc pride $75 ->ceneje kupit dober router, na katerega lahko daš tomato....

gre01 ::

a, OK. hvala. A obstaja tudi kakšen free program?

ABX ::

Pozdravljeni,

V hiši imamo 5 računalnikov, ki so na internet povezani prek treh klasičnih Ethernet Switch-ov. Eden ali dva sta pogostokrat povezana na torrent,kazaa,...kar močno upočasni delo prek interneta na ostalih računalnikih. Kdaj se downloada in s katerim računalnikom ne vem, bi pa rad vedel? Ali se to da kontrolirati in kako?

Hvala za odgovor.

LP


Kupi router. Najhitreje in najceneje, pa naj podpira Tomato. Sicer sam nakup ne bo dovolj, bo potrebno še konfigurirat napravo kot se spodobi.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sinope568+in linksys WRT54GL

Oddelek: Omrežja in internet
175887 (5577) dreamtheater
»

Ip in port "snifanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
131763 (1490) detroit
»

Lan kontrola

Oddelek: Pomoč in nasveti
91113 (931) boogie_xlr
»

Kako ugotoviti...

Oddelek: Omrežja in internet
6892 (734) telexdell
»

Najcenejše domače omrežje

Oddelek: Pomoč in nasveti
281723 (1305) Senitel

Več podobnih tem