» »

Hibernate je zgino!

Hibernate je zgino!

*TV* ::

Mam win2k in kr naenkrat ni vec hibernate opcije pri shut downu.Vse je delalo lepo kake pol leta, zdaj je pa kr izgino. Sem poledal v power options v control panelu, da bi ga tam vklopo pa ga tam tud ni vec. Mislim sej to ni vec res. Sej ne more nekaj kr tak zginit. Zgleda da mi nekdo winse krade pa delih :D:D
no v glavnem me zanima ce je v biosu kaka opcija (katero bi po nesreci vklopo), zaradi katere bi winsi mislili da plata ne podpira vec hibernata.

v glavnem ce se komu kaj sanja kaj bi lahko blo, kr lepo z besedo na dan.

Lp

jetam ::

A si slučajno kakšne driverje od SB Live gor dajal...če si... to je to
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Ribicija ::

Verjetno si naložil kakšne driverje ki winsom ne ustrezajo. V windows direktoriju imaš en file ki se mu reče "nohiber.txt". Not bo pisalo kateri driver ga zajebava.

lp

whatson ::

Meni je izginil, ko sem mel premalo placa na disku.. ko sem disk spraznil, je hibernate zopet delal.. probaj..

Matek ::

Meni piše tole:
IOS: Disabling Hibernate due to disk incompatibility

Disk incompitability? Mam en Fujitsu disk udma/66 7200 15.3.
A ma kdo kak predlog?

Ribicija ::

Disk po moje nebi smel biti problem. Lahko pa je problem v kontrolerju za disk. Kakšno plato maš?

lp

Ribicija ::

Pa še to. Na temlinku imaš ves hardware in software, ki je kompatibilen z W2k.

W2k compatible devices

lp

andrej ::

to ni nujno, da je ravno disk kontroler. Malo pomisli, kaj si v zadnjem casu instaliral - recimo kaksen Adaptec software, antivirus, itd...

*TV* ::

no stvar sem zrihto. Deinstaliro sem nekaj programov, ki sem jih v zadnem tednu nalozo in kakor po cudezu je hibernate spet tu.

vsem hvala za odgovore!

Lp

edmund ::

Hem, meni hibernate še kaže... Vse je lepo delalo, pol pa je začel težiti da neki s tastaturo ne štima?!
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

Matek ::

Ribicija, mam KT7 RAID in WinME, na seznamu za W2k pa moj disk je, mogoče je problem to, da ga mam na 3jem IDE kanalu (RAID)?:|

andrej ::

edmund, tisto s tastaturo mu ne verjami, ker je to bug. Sicer je v sistemu nek driver, ki preprecuje hibernat, vendar w2k povedo napacnega...

OgreB ::

Mene tud hibernate zafrkava zaradi gonilnikov od starega skenerja. Pa tud ugasnit se mi noče rač, ko dam shutdown.

Nemelk ::

"Zgleda da mi nekdo winse krade pa delih"

ej, to si zlo dobro povedu!!! no comment

:D

andrej ::

ok, ce cisto tak pogledas, kdo bi ti pa hoto winse krast??:)

OZZY ::

To so samo bugi programov. Je sem se nehu zarad tega sekirat, ker mi hibernte izgine in se pol spet čez neki časa pojav.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hibernating

Oddelek: Operacijski sistemi
5950 (855) ferjan
»

Hibernate v w2k?

Oddelek: Operacijski sistemi
8936 (835) andrej
»

WinXP / Hibernate

Oddelek: Programska oprema
12990 (832) andrej
»

RAID FAkju

Oddelek: Pomoč in nasveti
191865 (1569) Paramedic
»

Win2000 in driverji SB Live

Oddelek: Pomoč in nasveti
272035 (1779) MitjaM.

Več podobnih tem