» »

nakup hd kamere

nakup hd kamere

legiceeu ::

razmišlam o nakupu hd kamere,ki bi jo uporabljal za potovanje,družinski posnetki in da jo imam lahko vedno sabo.
ne iščem neke hude kamerce.zanima me tale samsung,flip ultra hd ali pa od kodaka zi8,ki bo kmalu prišla. ali se splača počakat na kodaka ali naj kar takoj vzamem tisto od samsunga oz. ali imate kakšno bolžo za predlog.pomembno mi je da jo imam lahko zmeraj sabo v torbi in da ne gre kar tako v pozabo.

hvala v naprej:)

Okapi ::

Koliko si pripravljen plačati zanjo? Razmisliti se splača tudi o fotoaparatu, ki snema HD, recimo kakšen od novih Panasonicov.

O.

legiceeu ::

meni je pomembno kot sem rekel,da je majhen,da ga imam lahko povsod.fotoaparata ne mislim povsod sabo vleči in jaz večinoma delam video posnetke in občasno kak video blog.
drugače pa sem pripravljen odšteti okoli 200eur.

Okapi ::

fotoaparata ne mislim povsod sabo vleči
Fotoaparata ne bi, kamero pa boš??? Saj je isto - v vsakem primeru imaš eno majhno napravico.

Za 200 € je vseeno, kaj vzameš, če le ni čisto noname kitajska zadeva.

O.

legiceeu ::

fotoaparat bi bil kak dslr,ki pa ni ravno najmanjši,da bi ga lahko dal v laptop torbo,karerce pa so.

jype ::

Okapi ::

fotoaparat bi bil kak dslr,
Zakaj? Imaš tudi male fotoaparate, ki imajo 10-kratni zum in snemajo HD in niso nič večji od malih kamerc.

O.

Kekec ::

A se tega Flipa da dobiti kje blizu?

legiceeu ::

A se tega Flipa da dobiti kje blizu?

italija se mi zdi da najbližje.drugače pa britanija

Kekec ::

mogoče kakšna online trgovina?

legiceeu ::

mogoče kakšna online trgovina?

ni,zato ker je omejena na določene države.imajo jo na amazonu,ampak ne pošiljajo tehnike v slovenijo(vsaj kamere ne)

Kekec ::

Ok hvala za info!

dzinks63 ::

Malih kamer je vse več, ponavadi snemajo na kartice, ločljivost je dosegla že full HD. Npr.: Aiptek A700 (A-GVS) zmore presenetljivo veliko za za tako malo zadevo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri fotoaparat? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8727106 (18714) bela120
»

Canon predstavil nov DSLR-fotoaparat (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
549103 (7133) MrStein
»

digitalna kamera

Oddelek: Kaj kupiti
141914 (1591) swen
»

Izginjanje analognega

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
284603 (3711) BigWhale

Več podobnih tem