» »

CocaCola - iPod Touch nagradna igra

CocaCola - iPod Touch nagradna igra

mat3jc3k ::

http://www.coca-cola.si/summer/

Ali je kdo od vas že dobil iPoda? Koliko zamaškov je bilo potrebnih?

LP

bluefish ::

Beri pravila igre za začetek:

Pravila nagradne igre
Vsak promocijski zamašek vsebuje kodo na notranji strani. Posameznik lahko v žrebanju sodeluje na dva načina: preko interneta ali preko mobilnika.
Sodelovanje preko interneta: posameznik obišče spletno stran www.coca-cola.si in vnese promocijsko kodo ter svoje podatke. Po vnosu kode se na spletni strani izpiše obvestilo, da so bili podatki uspešno posredovani. Po obvestilu lahko uporabnik zapusti spletno stran ali pa nadaljuje z brskanjem.
Uporabnik mora izpolniti vsa polja z istovetnimi podatki. Če so vnešeni podatki nepopolni, si orgnizator pridružuje pravico, da nagrade ne izroči izžrebancu.
Sodelovanje preko mobilnika: posameznik preko SMS pošlje kodo na številko 3838. V kolikor je koda sprejeta, porabnik prejme povratni SMS s potrdilom o sodelovanju. Cena tega je maksimalno 0,29€.

Če uporabnik naroči kodo pismeno na naslov, naveden v prejšnji točki pravil, bo prejel brezplačno kodo po pošti ali po e-mailu (če uporabnik zahteva, da se mu koda pošlje po e-mailu). Ena oseba lahko naroči eno promocijsko kodo z enim pismom, vendar največ 3 promocijske kode na teden. Koda bo poslana tej osebi brezplačno.

Uporabnik lahko v nagradni igri sodeluje večkrat z različnimi kodami, z eno kodo pa le enkrat.

Sodelujoči se strinjajo s sodelovanjem v nagradni igri pod pogoji, navedenimi v teh pravilih.

mat3jc3k ::

Pravila igre so meni jasna, kaj bi ti rad povedal s tem ??

Več kod vpišeš, večja je možnost za dobitek, mene zanima koliko je bilo dovolj za dobitek. Pa odgovarjajte samo tisti ki ste dobili iPod, da se ve iz 1. roke, ne pa nakladat tko kot bluefish.

lp

5er--> ::

Kaj ti ni jasno? Za dobitek je lahko dovolj 1 koda. Lahko pa ti z 10000 ne uspe dobit nič.

Ciklamen ::

Saj pa maš tam Nagrajenci, pa pogledaš kdo vse je že zadel...
- End of the Post ->

KoMar- ::

Moj fotr je par dni nazaj zadel :) Dobil je mejl, naj ga pride iskat v Trzin. Mi je pa pokazal vrečo z recimo 100 pokrovčki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

s57sxs ::

Jaz sem ga dobil po par dneh nagradne igre. Dnevno vnesel po približno 15-20 zamaškov prek neta brez uspeha (recimo 2 dni). Tretji dan poslal ca. 10 po sms in ga dobil. Sploh na začetku so večinoma žrebali smse. Ipoda moraš obvezno it iskat v Trzin, s sabo moraš vzeti davčno in osebni dokument... to je to.

Kasneje sem zamaške dajal prijateljici, vendar brez uspeha (isto nekje okoli 20 dnevno).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FURS Preveri račun (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
813165100 (49350) PINki
»

Viber "scam"?

Oddelek: Pomoč in nasveti
2014358 (3825) mat xxl
»

Coca Cola nagradna igra iPod (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16420487 (11488) DimmniBurek
»

COCA-COLA ZAMASKI NAGRADNA IGRA

Oddelek: Loža
72383 (1961) CaqKa

Več podobnih tem