» »

naročanje iz UK

naročanje iz UK

tey007 ::

Zdravo. Mam eno prašanje. A pozna kdo koga iz UK, k bi lahko naroču stvar tm in potem poslou men to? nekje sm že zasledu neke ludi, sam zdej ne vem, kje sm to vidu. a kdo pozna koga? pa ne bi rd, da me nategne. torej. mate izkušne s temi ludmi?

lp

KoMar- ::

Hm, zakaj pa to? Zmeni se, da ti pošljejo v Slovenijo. Spomni jih, da smo tudi mi v EU :D

Gandalfar ::

kaj pa narocas?

tey007 ::

pošilajo samo po UK. bom pa jih prašu če bi se dal. naroču bi ene adidaske, k jih u SLO nikjer nism najdu.

ABX ::

Moje izkušnje so slabe. Še nisem dobil enega izdelka da bi pošiljali na dom v SLO.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

nejcpirc ::

Kaj pa ebay.co.uk? Poglej, če tam najdeš enake. Poštnina je od 6 do 12 evrov (odvisno od prodajalca).

LapD ::

Maš kakšne konkretne superge v mislih? Jst naročam stvari iz http://www.tennisnuts.com/

Brez problema, hitro in poceni :)
web&motion designer

tey007 ::

amm. ebay.u ne zaupam lih najbl. drgač pa sm tut pogledu, jih eni prodajajo na ebay.u, sam ni prave cifre (max 42 js rabm pa 44).

js drgač iščem adidaske za free time. mam pa u mislih adidas mactelo črne, al pa adi racer trefoil, al pa kundo. al pa kšne goodyear.ke al pa porsche design bi si omislu, če bi najdu strn kjer bi omogočala pošilanje k nm (pa da bi bla kej manš cena k pr ns, ker ne mislm na superge.si dajat 100€ za porsche design k je u tujini usaj pou cenej...). tko da. če ma kdo še kšno strn bi lepo prosu če bi lh kej napopau :)

JayKay ::

se da zmenit če daš kakšno akontacijo

kmetek ::

dobil pred dnevi polnilec iz ebay.uk.....hitro in poceni.

BlaY0 ::

amm. ebay.u ne zaupam lih najbl. drgač pa sm tut pogledu, jih eni prodajajo na ebay.u, sam ni prave cifre (max 42 js rabm pa 44).

Hmm, ponavadi precej spletnih štacun licitira tudi prek e-Baya... tako kot pri nas na bolhi najdeš mimovrste.com.

Iz UK sem naročil že precej in moram reči, da je v povprečju poštnina od tam najcenejša v EU. Zadnje 3 reči ki sem jih naročil od tam sem za poštnino plačal okrog 3 funte.

tey007 ::

aha. sm gledu sam useen ni prave cifre. pa barve so tut mau čudne. drgač pa, najdu sm na amazonu neke copate pa enga prodajalca ali firmo, imenovano street 101. mau mi je čudn. a ma kdo kake informacije o tem?

JayKay ::

itaq vseeno. če se slučajno kaj zalomi gre vračilo preko amazona


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrvaška/srbska bolha

Oddelek: Loža
2812890 (2746) VladoCetnik
»

Težave z iskanjem na Slo-Tech

Oddelek: Slo-Tech
5848 (579) darren_klint
»

Zlato in ebay

Oddelek: Loža
5746 (639) Buffalo999
»

Kupovanje vs prodaja

Oddelek: Loža
7995 (699) opeter
»

Baterija za laptop

Oddelek: Pomoč in nasveti
5680 (577) PINki

Več podobnih tem