» »

Priklop grafične

Priklop grafične

tt2 ::

Torej a obstaja kak program s katerim se bom prepričal, če je moja grafična kartica pravilno priklopljena. s tem mislim predvsem na dodatno napajanje, ker sem prvič v življenju priklaplal na napajalnik, pa še to ne vem, če je prav, ker sem jo priklopil na prva kablja/podaljška, ki sta pasala gor. zanima me predvsem zato, ker sem na začetku priklopil le en del kabla in je seveda vse delovalo normalno. šele pozneje mi je prišlo na mislel, da moram priklopit oba :D, potem sem to naredil, ampak, se mi zdi, da vse deluje enako, zato bi rad nekako stestiral in primerjal z drugimi podobnimi sistemi, da bi videl, če je vse ok.

solatko ::

Če dela, je vse ostalo odvisno od gonilnikov, tako, da brez skrbi, nisi nič narobe naredu. Kadar dela na en konektor, je drugi, predvsem zato, da je zadeva bolj stabilna pri večjih obremenitvah (kakšni bolj zahtevni špili). Če kaj narobe priklopiš, zadeva enostavno ne deluje, včasih pa se začne mal kadit in smrdet, po zakurjeni plastiki.

legiceeu ::

še ne bi pravilno priklopil bi ti(vsaj pri nvidiji) po ekranu skakalo,da grafična nima dovol energije.
drugače pa ja,gonilniki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Maticna plosca se ne odziva

Oddelek: Strojna oprema
342251 (1799) RC37
»

PC se po par sekundah starta nepričakovano ugasne

Oddelek: Strojna oprema
422972 (2234) suhi
»

matična ali grafična fuč? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
517867 (6613) solatko
»

Wd zunanji disk/problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
111100 (974) Seljak
»

nadgradnja

Oddelek: Pomoč in nasveti
221335 (827) piko1001

Več podobnih tem