» »

računalnik se ne prižge

računalnik se ne prižge

slovencslo ::

no js sm zdj zamenu ohišje sm use šenkrat povezu ampak zdj se mi noče računalnik pržgat. sm ze probu stikalo dela ampak usakic k js prtisnm stikalo se nc ne zgodi sam napajalnik se začne segrevat ventilator pa tud noben ne dela. plz pomagite. pa če sm kj narobe zvezu plz povejte.

bluefish ::

Daj v tale sestavek butni malo slovnice in smisla.

slovencslo ::

djte raj pomagat ne pa kritizerat.

bluefish ::

Se ne da pomagat, če človek sploh ne more razbrati, kaj si delal in kaj je narobe.

Robert_S ::

V bano nalij vodo pa potunki celo kišto tolk da vidmo če je sploh elektrika :))

slovencslo ::

js sm zamenu ohišje in sm use nazaj povezu sam mene zdj zanima če lahko da sm jst tiste kable od napajalnika kj narobe povezu in se zdj računalnik ne preže. pa še če jst velikrat pržgem pa ugasnm napajalnik se hoče mal ventilator premaknt pol pa kr obupa.

bluefish ::

da sm jst tiste kable od napajalnika kj narobe povezu in se zdj računalnik ne preže.
Lahko ja, lahko ne. Nimamo steklene kroge za vpogled v preteklost, da bi videli, kaj si ti čarala po kišti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Robert_S ::

Pomoje si ti une kable , k so za lučko , zvočnik , reset pa za pržgat narobe priklopil na matično.Poglej v navodila od plate. A napajalnik je iz ta novega ohišja ?

slovencslo ::

ne tist sm js prov povezu sm pogledu u navodila za matično pa je prov pa lučke jst nimam. pa napajalnik je ta star.

slovencslo ::

pa men se tud une lučke na miški pa na tipkovnci ne pržgejo k uklopm napajalnik.

T-h-o-r ::

stari, nihče te ne razume, piši normalno
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

slovencslo ::

sm ze sam zrihtu.

333333 ::

In v čem je bil problem?
Spiritual

slovencslo ::

men se zdi da zato ker sm matično privil direktno na ohišje in je potem iz priključka za matično sla elektrika direktno v ohišje in v tla zato se je tudi napajalnik segrevu računalnik se pa ni prižgal. zato sem jo potem dvignu s takimi vijaki k sm jih zraven dubu.

TOP ::

JAO

slovencslo ::

ja se zgodi mal sm bil nepozorn pa se takele osnovne napake zgodijo.

boogie_xlr ::

Tip je pozabu distančnike pršraufat med ohišje pa plato....... Itak da mu je pine groundalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem nov racunalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
19923787 (6544) hojnikb
»

pomoč pri nakupu - high end računalnika + 42inch LCD TV

Oddelek: Kaj kupiti
143144 (2944) Valvoline
»

napajalnik se užge, matična plošča se odziva neprimerno

Oddelek: Strojna oprema
393756 (3460) Pyr0Beast
»

Kje mi danes lahko sestavijo comp, sobota, nujno! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
784754 (2804) solatko
»

utišanje in orodja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
564412 (3187) nuclear

Več podobnih tem