» »

Nakup slušalk

Nakup slušalk

subby ::

Pozdravljeni,

potreboval bi nekaj predlogov glede nakupa slušalk... do zdaj so mi zvesto služile Sony MDR-XD200, na katerih pa je zaradi konstantnega padanja po tleh odpovedala desna.

Iščem kvalitetne slušalke brez mikrofona(lahko je tudi zraven, samo da ni v napoto) za ceno nekje okoli 50€. MORAJO biti dovolj velike, da gre notri celo uho, in da ga ne pritiskajo/žulijo. Morajo pa biti tudi dovolj glasne, da se glasbo lahko normalno posluša, tudi če visijo na steni.

A mogoče kdo ve, če je v končni fazi kakšna razlika med MDR-XD200 ter MDR-XD300, razen nastavljanja velikosti? Razmišljam, da bi si kar še enkrat kupil takšne, kakršne imam sedaj.. nekako se mi zdijo najboljše za svojo ceno. Če pa so XD300 boljše še v kakšnem drugem pogledu, morda vzamem njih, razen če imate kakšen resno boljši predlog.

subby ::

Zadnje dni sem se kar poglobil in malce bolj preštudiral, bral reviewe itd... in na koncu našel nekaj pravega zase - Creative Fatal1ty. Vrhunske, udobne in dovolj velike slušalke, s snemljivim mikrofonom, regulatorjem glasnosti za pičlih 52€.

LordTado ::

tudi jaz kupijem,ampak se ne morem odločit,ker mi ta usb priklop nekako "smrdi"Sem pristaš zvočne katrice,takih slušalk pa je malo...

A maš te na usb priklop?Kaki je bass?to niso sorround ali kako?
Mene zanima če ma kdo logitech g35,kako dela sorround,ali je bolše vzet razerove magalodon?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

GoldRakun ::

Zadnje dni sem se kar poglobil in malce bolj preštudiral, bral reviewe itd... in na koncu našel nekaj pravega zase - Creative Fatal1ty. Vrhunske, udobne in dovolj velike slušalke, s snemljivim mikrofonom, regulatorjem glasnosti za pičlih 52€.

To so itak profesionalne Gaming slušalke(Zdaj odvisno kaj je za koga PRO), tak da nebi moreš glih zgrešiti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere naglavne slušalke do 30€

Oddelek: Kaj kupiti
91898 (1795) Rippy
»

Katere slušalke za 30E?

Oddelek: Zvok in slika
91759 (1553) matonson
»

Nakup slušalk

Oddelek: Kaj kupiti
121248 (1023) Bananovec
»

nakup slusalk

Oddelek: Kaj kupiti
151666 (1316) Ted
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739551 (6075) Fatboyslim

Več podobnih tem