» »

striženje doma

striženje doma

CleanPower ::

zanima me koliko se vas striže doma s strojčkom in pa če mogoče kdo ve kako se obnese nastavek 25mm(kar velik)?
strojček imam. zanima me če se da doma kolikor toliko dobro ostriči da ne zgleda katastrofalno ter če se splača dat 10eur in it k frizerju?
hvala, lp

Šimpanz ::

Jaz se strižem doma približno 1x na mesec že vsaj 10 let pa je čist ok. Ko me je punca prvič strigla ni izbrala pravega nastavka pa sem bil od odzadaj ko očerupana kura ampak pol je blo pa ok.

CleanPower ::

punca prvič strigla ni izbrala pravega nastavka pa sem bil od odzadaj ko očerupana kura

kaj je dala prevelikega al premajhnega?

CleanPower ::

kok časa pa rabiš da se ostrižeš?
pa zanima me še če je možno da se sam ostrižeš s pomočjo ogledal?

boha ::

solo striženje nekak gre, če uporabljaš isto nastavitev, pa še to bolj majhno (pod 1 cm). 2.5cm je kar precej, kako bo to zgledalo po celi glavi je pa vprašanje. za tako dolžino bi skoraj moral narediti prehod (povrh glave 2.5 -> ob straneh pa recimo 1 cm). in to bi znala bit jeba (sploh zadaj), če se boš spravil sam delat. mimgrede ti kej uide... ;))

iso2000 ::

Jaz se strižem sam na ene 10-13mm (kakor se mi zdi). Edino zadaj na tilniku se je težje lepo zaključit. Kdaj mi rata kakšna "luknja" ampak se ne vzemirjam preveč... :))
Vzame mi pa celoten poseg ca. 10 minut. Ko sem imel neko levo mašinco pa je bila muka, ker ni rezala, kot je treba.

Srečno!

5pellfire ::

Z mašinco sem se strigel doma ene 10 let, sicer ponavadi z najmanjšo krtačko, ni
pa bilo nikoli nobenih problemov. Moraš pa mašinco zaupat nekomu ki ima vsaj malo
frizerskega talenta.

Zdaj pa se že več kot leto 1x na teden kr z žiletko dol potegnem. Špeglček v roke
in je v 10 min fertik ...edino kak mozolček si včasih odrežem, in potem pridem iz
kopalnice kot pri peter 13ega:))

madmitch ::

Na žalost (al pa srečo) mi je šavja na glavi ostalo le še toliko, da se niti strižem ne več, z žiletko delam malo daljše gibe in to je to.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

WamPIRe- ::

Tut js s strojčkom ponavadi na 0.3 ali pa kar brez nastavka. Ponavadi je vedno punca pr roki, da me sfinišira okrog ušes pa po vratu (se mi samemu ne da tm z ogledali ukvarjat), če seveda ni na 0.. tm seveda ni kaj zgrešit.
Da bi se pa na +20mm po celi glavi bi mal čudno blo... Bi moral tak naredit, kot je bilo že zgoraj omenjeno -> s prehodom (vsaj za moje pojme) in sam bi to bolj težko lepo skup spravil.

PS: Je bilo pa zanimivo kako je prišlo do tega da sem se prvič na 0.0 .
Me je mati z mašinco strigla (1,5) in ji je nastavek dol nekak padu in ona zastriže tak golosek na strani glave. Pa pol ona: Ups... ;D
Hja sm reku: Kaj zdej, dej do konca an. :P

EDIT: typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WamPIRe- ()

CleanPower ::

hehe evo js sm se uspešno ustrigu sam na 2cm. sm bil pazljiv, in zdaj zgleda super.

connel ::

Sploh ni panike, samo drži se določenih pravil, najprej se pri strani in zadaj na poljubno dolžino, potem greš pa še po vrhu, lepo rata tudi prehod ;)

;-) ::

Drugače frizer pride vsaj pri nas 5-6€ moško striženje. Jaz se včasih strižem doma mama ali kolegica mal potegne z mašinco okol pa je, ko pa gre za kaj resnejšega pa grem raje frizerju.

Kak pa si se zadaj? Je kar precej nerodno z ogledalom ko gre vse "narobe" :D

TekO ::

Js niti mašince ne uporabljam, samo škarje in voda:)
Ideas are bulletproof.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Klasično moško striženje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7210208 (3362) Berserker
»

Samofrizer - striženje svojih las?

Oddelek: Loža
428558 (1348) Phantomeye
»

Moški strižnik brade, katerega priporočate?

Oddelek: Loža
1911003 (6596) Deetron
»

moško striženje-čas

Oddelek: Loža
409454 (7942) energetik

Več podobnih tem