» »

Menjava denarja, € v HRK

Menjava denarja, € v HRK

Slovencelj ::

Živjo,

odpravljamo se na morje in zanima me, kje bi bilo moč dobiti boljši menjalni tečaj za nakup hrvaških Kun?

Jaz razmišljam takole: Na Hrvašekm imajo več Kun in manj Bruseljčanov, zato bi tam znal dobiti boljši tečaj, imam prav?

Če pa se že odločim za menjavo v Sloveniji, kje bi se pri nas dalo dobiti najboljši tečaj?

Hvala vam za pomoč!

steev ::

Če že menjaš, menjaj na Hrvaškem. Drugače pa tam obstajajo bankomati, da ne nosiš preveč denarja s seboj.
:|

trnvpeti ::

ne menjaj na hrvaskem!
abanka

fosil ::

Po mojih izkušnjah je boljš menjat v SLO.

Kot prvič je dobro da že imaš pri sebi denar, sicer te že na cestnini oberejo če plačuješ v evrih.
In ko prideš tja ti ne bo prva skrb iskanje menjalnice.
Poleg tega menjalnice v turističnih krajih pogosto nimajo najboljšega tečaja, banke ti pa rade zaračunajo provizijo.
Tako je!

TekO ::

Tu gledam Abanka, Celjska banka imata okoli 7,25 HRK/€, NLB malo slabše. Jaz sem imel na Hrvaškem na Pagu tečaj 7,23 HRK/€ tako, da neke velike razlike ni. Pa sem šel v prvo menjalnico, ki sem jo videl.

Je šel pa kolega tam pred mejo s hrvaško menjati in je dobil v menjalnici tečaj po 7,0 kar se pa že pozna..tako da čisto odvisno.
Pač gledaš, da je nekje od 7,20 naprej in to je to.
Ideas are bulletproof.

bond007 ::

Dvigneš na bankomatu na hrvaškem... upošteva se srednji tečaj, sicer plačaš nekaj malega provizije ... mislim cca 1€ za dvig do 120€ oz1% nad temi zneski. Večjih razlik pa ni ..se ne splača obremenjevat, ker ne prišparaš nič!

DOOM_er ::

smo bli u dubrovniku je bla baba v menjalnici ko mi hotla glih da ne 1:1 menat, pras*ca
Robots will steal your job. But that's OK

steev ::

Pa bi menjal obratno. :)
:|

Hebiga ::

Menjaj v Fini, jaz sem tam menjavala EUR in je bilo ugodnejše kot npr. v Ljubljanski banki (menjala na isti dan v SLO in na HR).

LP

RejZoR ::

Ne vem zakaj smo pred časom vedno našli menjalnice brez provizije. Si dal dinar in dobil kune brez stroškov.
Razen če se je v kratkem (leto ali dve) kaj spremenilo okoli tega...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

z3ro ::

Pri nas na šihtu menjamo 7,65hrk/€ :DD razvno prejšnji teden zamenjal 1000 kun. Vendar si tam menjamo lahko le zaposleni, drugače šefica ne dovoli :D

St235 ::

velike razlike ni, sam mej vsaj za bencin in cestnine sabo v kunah ali pa kartico. Ker če boš hotel v evrih plačat te bodo oskubli do konca.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj naj izberem?

Oddelek: Loža
51150 (620) koyotee
»

Menjalni Tecaji Euri v Kune.

Oddelek: Loža
326712 (4512) OvCa77
»

Dvig kun na hrvaškem bankomatu (Banka koper)

Oddelek: Loža
167081 (6452) Tarzan
»

Menjava evrov v kune

Oddelek: Loža
93650 (3377) St235
»

Kupit kune ali dvignit na bankomatu?

Oddelek: Loža
125691 (5430) Fizikalko

Več podobnih tem