» »

Avtoradio

Avtoradio

LeXani ::

Pozdravljeni!
Trenutno imam v avtu (clio) originalni radio, z obvolanskimi funkcijami ter displayom. Rad bi ga menjal z pionirjevim, ampak bi rad obdržal omenjeni funkciji. Slišal sem da obstaja Xcarlink, katerega priklopiš na original ar, kar pa mi ni všeč. Obstaja še kakšna druga možnost?
hvala!
Čas prve prijave 04.11.2005

Scorpia ::

Če boš dal pioneer radio not, te bo adapter prišel za obvolanske in display okol 180 evrov. Xcarlink ni taka slaba zadeva, zvok je tak kot ga zna radio oddat, nobenih izgub. Edino mislim da ne izpiše komade, in je omejen z število komadov, mislim da 99 na mapo. Map pa mislim da je lahko 7, uglavnem radio misli da ima cd changer.
////

Kawa6 ::

LeXani malce pogooglaj in bos videl da ta stvar mogoče le ni tako draga. Če se prav razumemo bi ti rabil nekak takega: KLIK

Poišči malce po ebay.de in ni vrag da ne bi nekaj našel. Jaz sem pred časom iskal za svojega Megana in našel najcenejšega za 20€.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kawa6 ()

prox ::

zdravo.

Zanima me kje bi še lahko dobil ta kabel za EURO konektor KLIK
Avto je Daewoo Lanos (mislim da letnik 98 - ni moj avto)
Rad bi pač zamenjav default radio z novejšim. Bi se dalo tudi z vezanjem žic, tako da bi jih kar z izolirnim trakom ovil, ali pa še kakšne spojke dal gor? Drugače pa bom kakšnemu, ki se spozna na to v našem kraju peljav, da on žice zveže.
Lažje bi pa bilo da bi našel ta konektor pa enostavno povezal. Ve kdo da bi kdo imel kaj takšnega?

lp,.
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

Metulj-1 ::

Pred leti dobil za lanosa -mislim, da letnik 97- ta konektor v big bangu. Majo tam katalog in mi je dal najprej en konektor, ki ni bil pravi. Zadevo sem probal že na parkirišču pred bigbangom in jo takoj nesel nazaj. Prodajalc je brez problemov zamenal in mi dal drug kabel, kateri je pasal.

prox ::

Ja, ampak ne verjamem, da še imajo to tam.. No, vseeno bom šel vprašat.
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

Scorpia ::

Greš pa k viliju, ki ima ziher, gapex je prav tako dobro založen. Če ne ba avtoelektričaku, ki bo prevezal, tako kot je treba.
////

prox ::

am..kje pa je to, če lahko zvem? :)
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

St235 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dension ali xCarLink

Oddelek: Kaj kupiti
205781 (1250) Siddh
»

Avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7814351 (8650) Trupl0
»

Nasvet/pomoč glede avtoradia

Oddelek: Loža
122338 (2122) St235
»

Menjava in priklop avtoradija

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
145390 (4112) c0dehunter
»

Renault Megane in avtoradio

Oddelek: Na cesti
209342 (7810) koyotee

Več podobnih tem