» »

Navijanje Voodooja

Navijanje Voodooja

mika ::

Zdravo. Do kuk bi se lah naviu Voodoo 3 2000 (orginal je na 143 MHz), da bi delovau stabilno. Pa gor so sam hladilne rebre. Brez ventilatorja. Pa a ve kir kje bi se dau dobit bios da bi ga prflešu na 3000. Pa kaka bi bla razlika. Hvala.

msmiha ::

Jaz ne vem zakaj vsi sprašujete do kolk se bi dal navit. Saj noben čip nima točno določene meje. Lahko da bo en deloval za 70Mhz več en pa ne bo mogel niti za 10. Vse je pač odvisno od kvalitete silicija...
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

nodes ::

Razlika je občutna, boljše kot če ga samo OC. Samo za nekatere čipe je potem frekvenca od 3000 že previsoka.
probaj, če ne bo kaj vredu daš nazaj. Flešaš iz DOS-a, rabiš flash program in BIOS od 3000 čist easy.

Bx ::

najprej preberi lunijev članek o tem navijanju z flashanjem biosa
pol poglej v ta post, kjer sem linkal nekaj biosov za v3 2k in v3 3k
Bx

Alec999 ::

Men deluje na 173 Mhz max. z volt modom pa 183 Mhz

lp,
Alec999

Klemenn ::

ej sm jzst mam pa eni problem..mam tut voodoo @ 143mhz default..in sem probal že ne vem kolk programov in navil tud do 175...polj sem pa probal razne benchmark programe in ugotovil: moja kartica deluje najbolje tako kot je ; če dam dol deluje slabše..če dam frekvenco gor deluje tudi slabše...zakaj to?
:\

mika ::

Ja ej sam a mate kake ventilatorje gor al sam hladilnik.

Alec999 ::

Jebediah >> mogoce tvoj CPU ne dohaja voodoo-ja navijanje nj bi se poznal najbol ce mas okol 800Mhz CPU(Intel or AMD)

mika >> jst mam izrezano kocko iz Slot1 hladilnih reber (5x5 cm) tko, da mam gor vent 5x5 cm na 5V mel sm pa gor ze tud blueorba. Pa na ramih mam hladilna rebra.

lp,
Alec999



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje GeForce MX/MX 400 LeadTek

Oddelek: Navijanje
371510 (1062) Blue22
»

Najbolj navite grafične kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
676057 (4620) The B
»

Volt mod na grafični (stari grafični)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
381861 (1163) Tic
»

Voodoo 3 2000@3500

Oddelek: Navijanje
251662 (1253) Administrator
»

Prosim pomoc pri V3 3000

Oddelek: Navijanje
151695 (1487) element

Več podobnih tem