» »

Xbox360 ali Wii

Xbox360 ali Wii

B_Weeed ::

Torej odločam se med nakupom xbox-a360 in pa wii-ja. Zdaj pa me zanima vaše mnenje glede obeh konzol in katero mi bi bolj priporočali.

lp

mtosev ::

xbox. Wii je bolj za otroke. Xbox je pa bolj resna konzola pa se lepso grafiko ima,
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

OmegaBlue ::

Wii je zabaven kak teden potem pa rata dolgčas, meni xbox nudi veliko več zabave.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

B_Weeed ::

ka pa kaj za ps3 mislite?
ravno zdaj sn videl da bo god of war 3 samo za ps3, enako pa je tudi z zadnjim metal gear solidom ki je pravtako za ps3..in ravno te dve igri si želim najbolj igrati, ker so mi bili prejsnji deli obeh res nori. Zdaj pa me je še malo v smeri ps3 zamikalo samo ne wem ce se mi ga bi splacalo nabavit samo zarai teh dveh iger:D

opeter ::

Imam Wii, ampak sam ti priporočam Xbox. Na Wiiju ni dovolj hardcore iger - ker mislim, da boš take igral, ne?
Ali pa, če imaš denar, je opcija še PS3.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

B_Weeed ::

Imam Wii, ampak sam ti priporočam Xbox. Na Wiiju ni dovolj hardcore iger - ker mislim, da boš take igral, ne?
Ali pa, če imaš denar, je opcija še PS3.

Ja bolj hardcore igre bi špilal...ps3 pa je že kr dražji..am pa odklep za ps3 je že sploh možen?

opeter ::

Zakaj bi odklepal PS3?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

B_Weeed ::

Zakaj bi odklepal PS3?

ker ni dnara za original igre..al je na ps3 kaj drugace kot pa na xbox-u oz. wii-ju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: B_Weeed ()

XsenO ::

PS3 se za zdej ne da odklepat. Wii-ja pa se izogibaj kolkor se le da.
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

zee ::

zakaj pa?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

XsenO ::

Od 3 konzol te generacije jo najmanj uporabljam, čeprav je edina, ki je odklenjena. Upam, da je to dovolj zgovorno. Anyway ne glej stroj glej igre, ki jih ponuja. Če pa ti je to težko, nam raje zaupaj kakšne igre misliš igrat in ti bo lažje svetovat.
1 + 1 = 1

Kekec ::

Jaz sem izbral xbox-a samo zato ker bi mi tamal zagotovo vrgu tisti kontroler od wii-a v plazmo potem bi bila pa štala!

B_Weeed ::

Ja sej glih za igre sem gledal kere so kaj za Wii, kere pa kaj za Xbox in je res za Xbox res tistih dobrih iger kr dosti...Samo tisti God of War 3 me tak muči ker bo samo za PS3. Aja pa če se odločim za xbox..Bi se mi splačalo vzeti premium verzijo glede na to da nimam namena preko live-a dol vlečt pa igrat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: B_Weeed ()

Master Chief ::

Ne. Arcade je cist ok, ce je ne mislis skos terat. Jaz ga imam kot kako 'sekundarno' gaming masino in je super. Nic mu ne fali. Prva gaming masina je se zmer PC. Miske in tipk pac ne more gamepad do kolen. Se posebej, ker igram Fps in Tps. (ploscek pa je bol za avte, tepenje, rpg, platformerje, sport in arkade)

Kekec ::

Jaz ti priporočam premium zaradi diska, ker lahko igro nalozis na disk in s tem preprečiš da se ti dvd non stop vrti. S tem pa se ti tudi hitreje nalaga.

B_Weeed ::

Od začetka mislim da bi špilal kr na polno, pol pa bi se tudi mogoce navelical malo pa še šola se bo začela pa spet ne bo tolko cajta. Ce mam premium verzijo se da igre npr. kar preko kompa prenesti na disk pa igrati al jih lahko samo preko live-a potegneš na disk?

Kekec ::

ne kupiš original daš noter in uporabiš in preko konzole prekopiraš na disk.

B_Weeed ::

Aha ok...mi lahko še kdo malo glede live-a razloži? Kak je kaj s tem, cena pa če mas membership če lahko neomejeno dol igre vleceš pa igras preko spleta?

XsenO ::

Vzemi premium, ker nikoli ne veš kdaj ti bo tisti disk prišel prav.
Prenašati iz računalnika na disk se ne da. Dodatke za igre (nove mape, orožja, itd.) in arcade igre (manjši špili ala worms, braid, battlefield 1943, hd predelave starih uspešnic, itd.) se kupi preko live in se namestijo na disk (dodatki grejo od 100-800 točk ponavadi; arcade igre ponavadi 800-1200 točk).
Igre se da namestiti na disk, toda to ne odstrani potrebe po temu, da mora biti dvd notri, občutno pa zmanjša nalagalne čase. Igre ti priporočam kupovati v anglji (blahdvd, gameplay so priporočene trgovine) ali pa v italiji v gamestopih, ko imajo ponudbo 3 za 2.
Glede na to, da je pc edina prva gaming mašina, pa si upam trditi, da ne velja več, ker razen v strategijah in mmojih so ga konzole povozile.


Edit: za online igranje je naročnina imenovana gold, ta te pride če nabaviš preko neta približno 33 eur za 13 mesecev. V naših trgovinah pa je menda 60 eur. Ob nakupu konzole pa bi moral imeti 3 mesece zastonj.
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

B_Weeed ::

Hvala...mi je že bolj jasno vse

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: B_Weeed ()

XsenO ::

gold kartica je za naročnino (online igranje) točke so za kupovanje dodatkov in arcade iger.
1 + 1 = 1

B_Weeed ::

Igre ti priporočam kupovati v anglji (blahdvd, gameplay so priporočene trgovine).


Kolko pa pride kaj poštnina iz teh dveh trgovin? Pa se bi dalo to plačati z gotovino po povzetju?

opeter ::

Imaš še game.co.uk - poštnina je okoli 3 €
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

fosil ::

Ne pozabit, da dobiš pri premium tudi komponentni kabel, pri arcade pa samo kompozitnega.
Tako je!

infiniteLoop ::

Po povzetju te nobena resna tuja trgovina ne j**e 5%. Placevanje po povzetju je bolj ali manj lokalni sport. Zivim v UK in se nikjer nisem videl moznost placat po povzetju, razen na kakem eBayu ce se s kom zmenis ali pa kaki mali firmici. Skratka pozabi na placevanje po povzetju...
None of us is as dumb as all of us.

B_Weeed ::

Zgleda da bo treba nabavit neki Mastercard al pa neke..Jasperji majo LITEON pogone al kak je s temi pogoni? Na teh xbox-ih ki jih kupimo v evropi delajo samo PAL igre al se da odšpilati tudi kako NTSC? Ker vem da je blo za ps2 enako s tem, ampak sem mel modificiranega in mi je ena NTSC igra iz amerike normalno delala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: B_Weeed ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988200002 (77175) radovednik
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514461 (10980) PARTyZAN
»

[Xbox 360] Nasveti za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6110313 (7677) GLAVNI
»

Wii daleč spredaj, Xbox povozil PS3

Oddelek: Novice / Konzole
428576 (3347) RuskiSnajper
»

Konzole se ne bodo pocenile

Oddelek: Novice / Konzole
326298 (4813) Gregor P

Več podobnih tem