» »

Pomoč pri izbiri prenosnika

Pomoč pri izbiri prenosnika

ScReAmEr ::

Jas pa bi imel eno vprašanje... že nekaj časa iščem prenosnik pa nisem ravno podkovan na tem področju. če mi lahko kdo svetuje katerega izbrat.
uporabljal bi ga predvsem za pisanje in brskanje pa internetu, MSN, občasno kakšen film, nezahtevni program, nič posebnega... glede velikosti bi rekel nekaj manjšega da je fajn prenosno (HP-jevi podolgovati me ne delujejo ravno tak. brez zamere). pa da bi batereija čim bolj dolgo držala.

cena pa...čimmanj tem bolje:) samo da bi pa vseeno bil kvaliteten.

hvala za pomoč

ModriN96 ::

Če te zanima mi piuši na ZS. Poglej si moj oglas - FujitsuSiemens V5505. Imam na bolhi objavelen oglas in tuki na sloteku.

Cena je 400€, prenosnik je nov, neuporabljen, originalno zapakiran in vse kar spada zraven.

blaz87 ::

Imam že drugega thinkpada, pa ne pravim da vzami zdaj thinkpada, vzami pa vsaj lenovota. Ker nudijo največ glede na ceno in kvaliteto. Pa naj pove kdo karkoli. Res je.

(delata pa še oba, le da je stari preslab za predvajanje flasha na netu)

duff ::

Sam imam doma thinkpada T42, v službi pa imamo VSE lenovo. Morem pa rečt, da se je, odkar je lenovo precej poslabšal. Veliko jih crkne, res pa je, da smo razvajeni z thinkpad-i. Lenovu crkujejo diski, ventilatorji (fun error), matične plošče...

Morem pa povedat, da je količina PC-jev in prenosnikov velika (cca 1500), pa vendar...ko smo še imeli IBM-je, ni bilo toliko odpovedi, kot sedaj z lenovon. Seveda pa s tem NE pravim, da je slab, ampak le, da je slabši od "dobrih, starih thinkpad-ov". ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: duff ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP predstavil najtanjši prenosnik na svetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
5321557 (18073) MrNighthawk
»

Lenovo IDEAPAD vs THINKPAD

Oddelek: Kaj kupiti
4810372 (8278) Invictus
»

LENOVO Thinpad ali HP Elitebook?

Oddelek: Kaj kupiti
497881 (6204) Invictus
»

Prenosnik Lenovo zmore pol dneva na baterijah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5413630 (12026) Key Quest
»

Lenovo odgovarja na raziskavo o zanesljivosti prenosnikov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
11510386 (7933) Utk

Več podobnih tem