» »

Simobil live

Simobil live

««
8 / 8
»
»»

Hayabusa ::

Sony ericsson c nekaj pri Mobitelu, isto sranje kot pri Simobilu, te je metalo direktno na Planet in se tega ni dalo nikakor spremeniti.

St235 ::

T0RN4D0 je izjavil:

St235 je izjavil:

spet ta nebuloza o moji izbrazbi, res ne dojamem fascinacije. Govorim o temu, da imamo 100 tem kako so vsi po vrsti nategnejeni s strani 1001 ponudnika sotritev, na koncu pa poslušamo jokanje o temu, da pogojev uporabe, cenika in podobnih brezveznih stvari tako ali tako nihče ne bere.

Meni se moj telefon že v življenju ni povezal na ta famozen portal, pa sem že več kot 10 let na simobilu.


Mislim da nisi nikoli imel kakšnega sonny ericsona, nekateri modeli so bili nastavljeni tako da si pristal parkrat na teden na portalu obvezno, niti mi ni nikoli uspelo pobrisat tistih bližnjic... Pomagalo je le blokiranje dostopa do interneta. :) Varjanta pa mislim da je bila nekako tako da je tipka za nazaj bila na koncu tudi bližnjica na live portal... In ko si iz kakšnega globokega menija pritisnil na blef 5x namesto 4x se je že povezovalo. :)


Imaš prav sony ericsona pa res ne uporabljam, ker so muzejski telefoni pač niso moja strast.

T0RN4D0 ::

Tudi sam ga ne več, ampak pred petimi leti ni bil nič kaj muzejski. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Bor H ::

Hayabusa je izjavil:

Sony ericsson c nekaj pri Mobitelu, isto sranje kot pri Simobilu, te je metalo direktno na Planet in se tega ni dalo nikakor spremeniti.


Z razliko, da ima Mobitel zastonj brskanje po Planetu in je res 100% zastonj, pri Simobilu moraš pa plačat vstopnino na portal. Problem ni, da ljudje ne bi vedeli, problem je, da tudi če vejo marsikje tega ne morejo izklopit in lahko zaradi vsakodnevne raztresenosti ponesreči vstopijo v portal, ki je plačljiv. To je nateg, če bi bilo Simoblu kej do uporabnikov bi omogočal izklop portala.

zee ::

zastonj brskanje po Planetu


Najvecje mozno sr* in obupen izgovor za spletni portal.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Bor H ::

AMPAK ti vsaj ne zaračunajo vstopa na njega, Simobilov ni kej dost boljši pa še pri brandanih telefonih težko odstraniš link na njega, kar pomeni, da ga boš verjetno kar nekajkrat nehote obiskal vsako leto.

BCSman ::

Tako je, pri SE Elm kupljenem na simobilu so nastavitve desne tipke za bližnjico pod ekranom onemogočene in si trajno prisiljen obiskovati vodafone portal ob kliku po pomoti. Vežeš se za dve leti in dobiš pohabljen telefon.

Andrej74 ::

Lakotnik29

Vidim, da se imaš za nadpovprečno inteligentnega. Vendar inteligentna oseba, kar ti vsekakor nisi, ne zmerja ostalih uporabnikov tega portala z neumnimi. In če imam jaz 999 mb prenosa podatkov že v ceni paketa, mi Simobil pač ne sme zaračunavati prenosa podatkov, dokler teh 999 mb ne presežem. Pa kaj tebi ni jasno? Morda jaz nategujem Simobil? Ne! Jaz vsak mesec plačam položnico. In če sem jaz pošten, pričakujem isto od jodlarjev!!!

Lonsarg ::

In to Simobil tudi ve in ti ob reklamaciji povrne kes. Ampak ker so prasci in se jih ocitno ne pritozi dovolj se grejo iste fore ze vec let in veselo kasirajo.

St235 ::

Andrej74 je izjavil:

Lakotnik29

Vidim, da se imaš za nadpovprečno inteligentnega. Vendar inteligentna oseba, kar ti vsekakor nisi, ne zmerja ostalih uporabnikov tega portala z neumnimi. In če imam jaz 999 mb prenosa podatkov že v ceni paketa, mi Simobil pač ne sme zaračunavati prenosa podatkov, dokler teh 999 mb ne presežem. Pa kaj tebi ni jasno? Morda jaz nategujem Simobil? Ne! Jaz vsak mesec plačam položnico. In če sem jaz pošten, pričakujem isto od jodlarjev!!!


kaj točno se napihuješ? Če so ti kaj narobe računali imaš vso pravico to reklamirat. In ja, trdno vstajam na stališču, da je posameznik, ki ne prebere pogojev uporabe, joka na forumih namesto, da bi urejal zadeve s podjetjem ali TIRS ter tudi, ko ga 10x nategnejo še vedno koristi storitev samo zato, ker je 50 centov cenejša od konkurence navaden idiot, ki bi mu za njegovo dobro morali omejiti uporabo storitev, ki presegajo njegov intelekt.

trnvpeti ::

Simobil podrazil
In se hkrati spremenil interval 60/1 na 60/60

St235 ::

Vir? da vidimo za kakšne podražitve gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

...:TOMI:... ::

http://www.simobil.si/sl/inside.cp2?uid...

Res je težko pogledati na uradno stran...
Tomi

trnvpeti ::

Forum je namenjen za stranke,obvescanje,...

Simobil pa ima svojo spletno stran in PR , in tukaj naj ne bi objavljali zaposleni.

CaqKa ::

v bistvu mi je dokaj zanimivo da je z zadnjo ponudbo tušmobila, zelo dosti ljudi očitno od drugod migriralo na najdražji 1500. ampak še vseeno očitno premalo, da se spuščajo v dodatne podražitve :)

xeon ::

Ne kupujte mobilnih aparatov preko Simobila, nisem še kupil aparat preko Simobila, da deluje brezibno. Vsak aparat je moral na servis in niti enega niso zrihtal, da deluje kot mora. Kdo ve, kje nabavljajo to škart robo...

ttommy ::

Daj ne kvasi neumnosti- sam sem preko Simobila kupil 6 telefonov in samo s Xperio GO sem imel probleme. Če bi pa bil navaden uporabnik, težav s Sony Xperio GO sploh ne bi zaznal......
Gamer

xeon ::

Aha! Torej ti meniš, da je neumnost to, da imam pokvarjen telefon (drugič), ki ga ne znajo zrihtat, za katerega moram plačevati naročnino 47€ na mesec še leto in pol?

bambam20 ::

xeon je izjavil:

Ne kupujte mobilnih aparatov preko Simobila, nisem še kupil aparat preko Simobila, da deluje brezibno. Vsak aparat je moral na servis in niti enega niso zrihtal, da deluje kot mora. Kdo ve, kje nabavljajo to škart robo...



Koliko si jih pa do sedaj kupil? Sam sem do sedaj dva in z nobenim nisem imel 6-ih letih težav.

ttommy ::

Lej- se zgodi takšno sranje, ampak ne moreš zdaj zaradi tega Simobil v slabo luč metati. Jaz sem svojo Xperio GO imel 6x na servisu (Simobil s tem nima veze, so mi pa vseeno ponudili popust pri nakupu novega Sony telefona). Ker sem jim toliko težil (servisu) in natančno opisoval probleme, ter tudi s svojimi očmi opazil napako, sem zdaj nazadnje dobil novo Xperio GO. Sedaj jo ima moja boljša polovica.
Gamer

ttommy ::

Aja xeon- daj nas razsvetli kateri telefon imaš in kakšne težave so prisotne...
Gamer

jonystar ::

Sam sem pr Simobilu kupu že 5 telefonov in sem samo pr enmu mel probleme, da je crknu touchscreen, pa še to 3 dni pred potekom naročnini. Če pa ti neznaš mal pazt na telefon pol pa ni čudno, da ti vsak telefon crkne.

Lonsarg ::

Če ti crkne telefon je kriv noben drug kot proizvajalec(no razen če se ti pokvari zaradi padca), sicer pa ni to del tematike te teme...

Mene bolj firbec matra, če Simobil še vedno zaracunava svoj famozni portal, in seveda če je defult domača stran nastavljena na ta portal n Androidih and stuff?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

St235 ::

jaz imam zadnjih šest let android telefon in se mi še v življenju ni povezal na simobilov portal. V bistvu, če ne bi vprašal se sploh ne bi spomnil, da še obstaja.

ttommy ::

Privzeto je domača stran brskalnika v Androidu Simobil live. Zato je treba offline spremeniti domačo stran in ne bo več bojazni..
Gamer

maja123 ::

ŽIVJO! Sem uporabnica simobila. Imam paket ORTO BOMABASTIK, ki se mi izteče čez 10 mesecev (telefon pa sem plačala takoj ob nakupu). Razmišljala sem o nakupu novega telefona, katerega res potrebujem in pri pregledu ponudbe pri simobilu ter mobitelu sem ugotovila da ima mobitel boljše ter ugodnejše pakete ter cenejši mesečni strošek za isti telefon kot simobil. Rada bi prekinila naročniško razmerje pri simobilu in me zanima koliko to stane. Na simobilovi spletni strani sem prebrala, da prekinitev stane 5,09 €, nekje pa je pisalo 12,20 € (tudi na simobilovi strani) nekateri pa pravijo da je še dražje. Ali kdo ve koliko točno to stane? Hvala za pomoč :D

GTX970 ::

http://www.simobil.si/pomoc-in-informac...
Kakšen je strošek predčasne prekinitve naročniškega razmerja?
Ob prekinitvi naročniškega razmerja se vam zaračuna strošek prekinitve pogodbe oz. zapiranja računa v znesku 5,09 EUR z DDV.

BCSman ::

A so znižali manipulativne stroške predčasne prekinitve na 5,09eur? Še par mesecev nazaj sem dal 12eur.

bambam20 ::

maja123 je izjavil:

ŽIVJO! Sem uporabnica simobila. Imam paket ORTO BOMABASTIK, ki se mi izteče čez 10 mesecev (telefon pa sem plačala takoj ob nakupu). Razmišljala sem o nakupu novega telefona, katerega res potrebujem in pri pregledu ponudbe pri simobilu ter mobitelu sem ugotovila da ima mobitel boljše ter ugodnejše pakete ter cenejši mesečni strošek za isti telefon kot simobil. Rada bi prekinila naročniško razmerje pri simobilu in me zanima koliko to stane. Na simobilovi spletni strani sem prebrala, da prekinitev stane 5,09 €, nekje pa je pisalo 12,20 € (tudi na simobilovi strani) nekateri pa pravijo da je še dražje. Ali kdo ve koliko točno to stane? Hvala za pomoč :D


Pokliči lepo na 040 40 40 40 in se pozanimaj. Več kot 12,20€ te prekinitev ne bo prišla, ker si telefon takoj izplačala :).

jusv ::

Pa glede na to, da boš prekinila naročniško razmerje 10 mescev prej, bi se znalo zgodit, da ti bodo tudi to zaračunali. Preveri, da te nebodo presenetili.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

ttommy ::

Telefon si sigurno plačala po subvencionirani ceni. Tako, da boš plačala tudi še za telefon. Sicer pa se registriraj v simobilov portal in tam vse preveri.
Gamer
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11628812 (18434) Sami
»

Mobitel vs. Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14034905 (20009) Veron
»

Huge dillema...simobil paketi

Oddelek: Mobilne tehnologije
264729 (3846) mojsterleo
»

Simobil internet

Oddelek: Mobilne tehnologije
121317 (957) kmetek
»

SiMobil nas spet nategnuje - zvisali so ceno za vec kot 12krat

Oddelek: Mobilne tehnologije
394536 (3066) Lonsarg

Več podobnih tem