» »

Brezžična povezava prenahala delovati čez noč

Brezžična povezava prenahala delovati čez noč

TehDucky ::

Kot že naslov pove, mi je čez noč nehala delovati brezžična povezava. Probal sem z dvema računalnikoma. Pri obeh se poveže, signal je odličen, a ko hočem it na google mi 10-20 sekund "odpira" nato pa vrže, da ne najde nič. Sedaj pa ne vem kaj bi lahko bilo narobe. Vse kable sem še enkrat notr pa vn dal, če je slučajno zaradi tega. Router je pa TP LINK TL-WR642G. Bi znal kdo povedat kje tiči problem ?

Lp, Duck_3

Timmah ::

Glede na to da pravis da imas signal potem sklepam da router deluje. Verjetno je problem pri tvojem ISPju oziroma modemu. Lahko so tudi nastavitve za povezavo do interneta na routerju, samo dvomim, da bi se to kar zbrisalo oziroma, da bi ti kdo to brisal (razen, ce imas nezasciteno omrezje). Predlagam ti test notranje povezave (med racunalnikoma), ali kar direktno povezavo na router za pregled statusa. Potem lahko se racunalnik povezes direktno na modem, da si 100% da router dela modem pa ne.

lp
donde esta francesca

TehDucky ::

Omrežje je zaščiteno lepo, pa še v majhni vasici smo, kjer nima kar vsak prenosnika tako, da to se ni za bat. Prov bom potem ko pridem domov ob 13h sprobal.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WRT54GL - Gateway ?

Oddelek: Omrežja in internet
226915 (6538) Lukael
»

Router D-Link DIR-615

Oddelek: Omrežja in internet
142607 (1872) Janez2
»

SIOL internet in 2 "računalnika"

Oddelek: Omrežja in internet
51071 (996) toxius
»

Wireless problem!!!!

Oddelek: Omrežja in internet
141522 (1270) Pyr0Beast
»

adsl + 2*router

Oddelek: Omrežja in internet
71227 (1130) Chessman

Več podobnih tem