» »

Kater telefon z qwerty tipkovnico?

Kater telefon z qwerty tipkovnico?

dba ::

Najraje nekaj v stilu htc touch pro / SE xperia / htc dream (se pravi z izvlečno (?) tipkovnico, sicer pa kaj v smislu nokia E63 ipd.?

aja, pa cena do 150€ (tako da prva vrstica odpade - smo primer kakšno tipkovnico želim :D)

Bi bil recimo LG GW520 Etna vredu? Še kaj drugega? Najraje iz mobitelove akcije ali pa kaj rabljenega...

Gwanaroth ::

Imam E63 pol leta in sem super navdušen. Če imaš več denarja, si omisliš lahko tudi E71, ki je zelo podobna E63, le da ima kovinsko ohišje, vgrajen GPS in še par manjših izboljšav.
Lights often keep secret hypnosis..

erikmlakar ::

Za 150EUR takega telefona nebos dobil v prosti prodaji.

KTr1sk ::

Kaj kdo ve kako so te kopije originalni telefonov?
recimo N97 kopija, DUAL dvojni SIM telefon
http://www.bolha.com/oglas383371831/n97...

ČE je tale original? se splača SE xperia 120EUR
http://www.bolha.com/oglas383393700/son...

Jaz osebno tudi uporabljam telefon z qwerty tipkovnico, in res zdaj ko sem se navadil nočem več navadne tipke, tako da je zakon qwerty pa tudi navadil sem se na windows mobile, je pa kar težak dodkler se ne navadiš, uporabljam pa HTC S710, verjetno bo prej razpadel preden ga bom zamenjal, je pa zanimil ta telefon SE xperia ki ima tudi windows mobile, če bi ga rabil bi tega kupil, če bi bili tako poceni kot je ta ki ga prodaja
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

IceIceBaby ::

Blackberry. Za 150EUR dobiš novega 8310 curve, ki sicer ni najnovejši, je pa trpežen in uporaben telefon z odlično tipkovnico. Če imaš malo več denarja pa 8900 curve, ki ima dejansko vse...od odličnega ekrana (480x360 resolucija) do tega da predvaja divx filme, glasbo in ima spodoben fotoaparat. Pa seveda, za maile in "poslovno" uporabo je super.

Edino 3G mu manjka, ampak imaš wifi.

Meni 8900 res dobro služi že pol leta (pred tem sem imel BB8800) pa naslednji telefon bo tudi BB.

Bi bil recimo LG GW520 Etna vredu? Še kaj drugega? Najraje iz mobitelove akcije ali pa kaj rabljenega...


Tale Etna je bolj za otroke. Tipkovnica je precej slaba, pa tudi sicer telefon ni ravno vrhunec tehnike. Če misliš veliko tipkati ti odsvetujem, za občasno uporabo pa je verjetno boljše kot numerična tipkovnica.

cholt45 ::

Kako je pa kaj z programsko opremo za BB?
Ali majo veliko izbiro raznoraznih programčkov glede na S60?

IceIceBaby ::

Za symbian je veliko večja izbira, ampak tudi za BB se najde marsikaj. Kaj pa rabiš?

Gregor P ::

Kaj kdo ve kako so te kopije originalni telefonov?
recimo N97 kopija, DUAL dvojni SIM telefon

Sicer sem videl takšne kopije v Aziji; videti so zelo poceni plastične igračke in tam so dejansko tudi bili poceni; praktično ga lahko zgolj uporabljaš kot navaden telefon ter morda kot predvajalnik (dvomim da tista TV funkcija deluje pri nas; vem pa ne) ... mi je pa vseeno všeč možnost dvojne SIM kartice (kar pogrešam pri teh dražjih pametnih telefonih).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilnik z fizično qwerty tipkovnico ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
131458 (1263) l0g1t3ch
»

Kakšen mobitel imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6714421 (11984) Thunder wave
»

Poceni GSM s QWERTY tipkovnico?

Oddelek: Kaj kupiti
213906 (2369) anonynino
»

Nakup mobitela

Oddelek: Mobilne tehnologije
275102 (4035) Lonsarg
»

kateri mobitel s qwerty tipkovnico?

Oddelek: Mobilne tehnologije
113295 (3102) Lonsarg

Več podobnih tem