» »

Daljinec za TV kartico namesto miške

Daljinec za TV kartico namesto miške

plantom ::

Imam Pinnaclovo TV kartico in daljinec ima štiri (smerne?) tipke in eno centralno (enter?). Zanima me če obstaja kakšen software, ki bi mi omogočal da bi z daljincem premikal miškin kazalec in potrjeval ali pa vsaj samo upravljal z mp3-ji?:\

JanezH ::

Ja z Borg TV se to da naredit.

Lucifix ::

Hehe ti pa si me prehitu za 3 minute. Kakšno naključje! hehe

Lucifix ::

Madonca pa res deluje!!! :)) Klele je link če ga kdo še nima za borgTV. V začetku je treba mal pogruntat kako deluje, a zdej bom končno lahko iz postelje menjal komade. yupiiiii 8-)

Lucifix ::

Še neki... mot me sam to, da če hočeš menjat al pa kar koli delat s komadi moraš imeti odprt program za musko (winamp npr.). Po domače povedano, bi bilo fajn da bi se sam na winamp "skoncetriral". Ampak boljš to kot nč!

speedy ::

Jst mam tud Pinnaclovo TV kartico pa ne vem kaj naj nardim da bo delovala!!! Please help me!!!!!

Lucifix ::

Po mojem borg remote ne podpira tvoje TV kartice. Probaj vse TV kartice ki so na listu (bRemote 2.2) in lahko da bo delal.

speedy ::

Kje bi lahko dobil dodatek za Pinnacle PCTV, da bi delovala na bremote?

Lucifix ::

Tudi na borgovi strani ti opiše kako narediš da ti bo daljinec delal tudi če imaš kakšen drug TV tunner (Do-it-yourself remote howto). Ti sam pober BorgTV ali BorgFM program, in zaženi BtTool... ostali pa ti razloži na tej strani http://www.borgtech.org/bremote/

speedy ::

Zanima me ktero TV kartico imate da vam deluje?

Lucifix ::

Conference TV (image world). PS: ful bedna kartica oz. njena softwerska podpora. :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Softwear za Genie TV

Oddelek: Sedem umetnosti
171356 (1195) daSKAn
»

Program za TV kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
72082 (1942) matevzm
»

Povejte za kkšn dober program s katerim lahko gledaš TV (tv tuner)

Oddelek: Programska oprema
9993 (856) joze
»

FlyVideo Software?

Oddelek: Zvok in slika
111259 (1050) Simko
»

teletext

Oddelek: Zvok in slika
61850 (1690) matevzm

Več podobnih tem