» »

Iskanje ne dela

Iskanje ne dela

spucek ::

Imam Windowse ME inštalirane že 7 mesecev. Vse je blo OK,zdej pa Iskanje v Windowsih ne dela več. Kliknem Search,vpišem kriterije in kliknem na gumb Search now,amapk naredi se čisto nič! vokencu desno,kjer bi mi moglo prikazat zadetke pa še kar piše Enter your search criteria to begin. Upam, da iam kdo rešitev za moj problem, ker si ne želim niti slučajno formatirat.;(
Previdnost je mati modrosti.

Neo32 ::

pozeni scan disk (extendet, auto error fix), mogoce je kaksna napaka in ti jo bo odstranil, disk mas defragmentiran pa to, a ne?
Neo32 (c)

spucek ::

Disk je pregledan parkrat tedensko. Defragmentiran tut. Ne vem kaj ma to veze z problemom?:\
Previdnost je mati modrosti.

Neo32 ::

v windowsih (ali kje drugje) je lahka prislo do napake ki bi lahko vplivala na tvoj search, ce imas pocasnej racunalnik in nedefragmentiran disk, search traja dlje in lahko v takem primeru kar neki casa pise: "Press enter to search..." (al neki tacga kar si gor napisal. Stekas?
Neo32 (c)

spucek ::

:D hehe,zakaj takega bi rabu met cyrixa 33 in 512KB rama:\ .Na mašini athlon 1000 in 512 ramov in 2x mesečno defragmentiran disk pa ni variante. Iskanje NE DELA,ne dela počasi-preprosto,kot da ne bi kliknu na uni gumbek;( .Že na Jokerjevem forumu noben ni vedu,sem mislu,da bom tukej kej zvedu.Res pa je da je problem zdelo težek. Eh bom pa formatiru.
Previdnost je mati modrosti.

Neo32 ::

Drugace moj nasvet, zamenjaj OS, na takem compu jest namesto tebe ne bi laufov winME ampak XP al pa 2000. Ko sm jest imu Me so bli sami problemi z njimi. No, moj nasvet.
Neo32 (c)

spucek ::

ma ne vem no. Ku na ME mi je sve tak lepo delal....
na Xp je pa ful nekih tem odprtih blo in so še o problemih...
ne vem no..
mam en star disk 1.5Gb.
Previdnost je mati modrosti.

Neo32 ::

Caki, a sam ta disk mas? (1,5 GB)
Neo32 (c)

spucek ::

:D :D :D ,neneen:D .Mogu bi napisat da mam še enga.Moja napaka. tega mam za racka. Za preizkus xpjev bo že u redu.
Drugač mam pa IBMa 20.5GB DTLA (dober dela,tok tok)
Previdnost je mati modrosti.

Neo32 ::

Ja ja kr trkej po lesu, tocn tak disk je men crknu;(

Drgac pa iz mojih izkusenj nism nikol imu nobenih problemov z XP-ji, tko da ne vem kaj folku ne deluje prov?
Neo32 (c)

spucek ::

Očitno bodo res XPji naj izbira-nben ne ve kaj je narobe z iskanjem. Bom na MS klicu,bojo pa vrašal za ser. cifro bom ap mogu odložit:D .
Podarjeni kobili se ne gleda..(kam že:( )
Previdnost je mati modrosti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Počasen računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
232208 (1880) BorutK-73
»

Windows 7 najuspešnejši Microsoftov operacijski sistem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
8725538 (22293) Jst
»

Celeron vs. Pentium 4

Oddelek: Strojna oprema
81179 (1001) mercury
»

[Windows] Kako odstraniti Linux particijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
627986 (7070) buneech
»

HP nx7010, je dovolj zmogljiv za video obdelavo?

Oddelek: Kaj kupiti
6976 (848) cosmos

Več podobnih tem