» »

FreeWeb SIOL pomoč

FreeWeb SIOL pomoč

WaRioR ::

Lp,

preko filezila sem se logiral v siolov ftp strežnik kamor sem imel namen postavit stran.. uploadal sem e107 datoteke za install itd. ko je končalo uploadat sem hotel inštalirat MySQL zato sem odšel na naslov strani http://freeweb.siol.net/oka8/ in napisalo mi je 403 - Forbidden KAJ BI TO LAHKO BILO?? Če e107 ni namenjen zato kje naj dobim potem datoteke da jih uploadam gor da lahko nardim spletno stran?? PROSIM POMAGAJTE!!
  • spremenil: hamax ()

Tr0n ::

Ima freeweb SiOL sploh moznost MySQLa? Nekako dvomim oz. moras verjetno gostovanje posebaj placat. Freeweb je bolj za kak simple page in kaksne slike.

LapD ::

Seveda nima. Freeweb je namenjen preprosti predstavitvi v html/css.
web&motion designer

WaRioR ::

Ima freeweb SiOL sploh moznost MySQLa? Nekako dvomim oz. moras verjetno gostovanje posebaj placat. Freeweb je bolj za kak simple page in kaksne slike.

No saj tako bi jaz rad imel tako npr: http://freeweb.siol.net/zoran53c/test/i... kako se da tako stran naredit čisto simple PROSIM POMAGAJTE MI!!

fosil ::

V google vtipkaj : free html templates
Poišči tako ki ti je všeč in nato besedilo in slike zamenjaj s svojimi. Nato jo uploadaj na strežnik.
Tako je!

KoMar- ::

Pa nehaj se dret, zaboga!

DoberDan ::

fosil je izjavil:

V google vtipkaj : free html templates
Poišči tako ki ti je všeč in nato besedilo in slike zamenjaj s svojimi. Nato jo uploadaj na strežnik.



Točno tako sem tudi sam zdajle naredil, ker kaj več od tega žal ne znam (več)....

Ampak, ko v brskalnik vtipkam naslov, mi napiše. 403 forbidden. Pomoč, prosim? :D

DoberDan ::

SIOL umika iz svoje ponudbe možnost SIOL PLAC (oz po starem FREE WEB).

Sej ne morš verjet. Tako drago jih plačujemo, sedaj pa še to ukinjajo.
Prizanesli bodo le tistim, ki so imeli stran narejeno že prej, novim uporabnikom pa tega ne omogočajo več.
Pf!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

siol 10 mb free, kako izkoristit

Oddelek: Omrežja in internet
51315 (1147) Gandalfar
»

Kako poslati igrico na mobitel preko interneta?

Oddelek: Mobilne tehnologije
112678 (2372) kopernik
»

Veliki GUMBI v orodni razmazani?

Oddelek: Pomoč in nasveti
10921 (811) lalan
»

freeweb.siol.net

Oddelek: Omrežja in internet
73073 (2959) frenk
»

Webshop in MySQL?

Oddelek: Izdelava spletišč
61330 (1305) madmitch

Več podobnih tem