» »

Pomoč pri zakupu domene CloudAccess

Pomoč pri zakupu domene CloudAccess

noob96 ::

hej!

izdelujem spletno stran in ker to delam prvič se mi je porajalo nekaj vprašanj.
na strani cloudaccess.net sem se registriral in naredil testno domeno. sedaj piše da moram plačati 9.99$ za zakup domene za 1 leto.
ob enem pa že delam tudi spletno stran pa nisem prepričan ali je preko joomle ali preko cloudaccess-a. Je napisano oboje. domena te strani pa je ******.cloudaccess.net/administrator.
tukaj pa od mene hoče 20$ mesečno.

ali lahko upravljam spletno stran samo tako da kupim domeno ali moram plačati tudi to storitev 20$ mesečno?
vem da sem napisal malo zmedeno, ampak res ne vem točno kako deluje? upam da tisti ki uporabljate, razumete kaj sprašujem in da mi boste prosim pomagali :)
lp

Tody ::

Domena je eno in hosting je drugo. Oboje je treba plačat. Tako kot ko kupiš avto, moraš še vedno kupovat bencin.

Phantomeye ::

Spletna domena je samo ime, ki ga povežeš z lokacijo oz. z IP-jem, kjer se nahaja spletni prostor (lahko je zakupljen, lahko je pa pri tebi v kleti).

Lahko kupis samo domeno, pa drugje prostor.... vendar ti pa veliko ponudnikov omogoča oboje. Poleg tega je pa najboljše, če vzameš oboje pri enem, saj je tako najmanj komplikacij (za začetnika).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gostovanje spletne strani - kateri ponudnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8624085 (198) Lonsarg
»

ProtonMail.com

Oddelek: Omrežja in internet
365484 (1360) Boobiz
»

Zamenjava ISP-ja (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
505237 (4414) NeMeTko
»

Vzpostavitev Google Apps in domene .si

Oddelek: Omrežja in internet
102677 (2382) NoName
»

Nakup domene com, si ali net

Oddelek: Izdelava spletišč
195886 (5435) Vice

Več podobnih tem