» »

Windows can not found a locale profile

Windows can not found a locale profile

Avantime ::

Pozdravljeni

Problem je sledeč:
-windows xp sp3

Prižgem računalnik, vse se normalno zažene, ko pride do pozdrava (welcome) se prikaže okence v katerem piše, da windows ne najde profila. Ko se windowsi naložijo, je namizje tako, kot da bi bil računalnik formatiran. Programi (wm player, ipd. ne delajo ker rabijo update, mapa moji dokumenti je prazna). Zanima me kaj bi lahko bilo narobe in če se da težavo kakorkoli odpraviti.

Že vnaprej se zahvaljujem.

Avantime ::

No da še napišem podrobnosti, ki jih javla windows.

Windows cannot load the locally stored profile. Possible cause of this error include insufficient security rights or a corrupt local profile. If this problem persits, contact your network administrator.

Winwows cannot find the local profile and hagging you on with a temporary profile. Changes you make to this profile will be lost when you log off.

Se pravi da ne more najti in odpreti mojega profila...

zee ::

Verjetno bi bilo dobro, ce bi pobrisal mapo s starim profilom. Tako bi ti Windowsi ob prijavi/zagonu vse zgenerirali nanovo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Avantime ::

Ampak potem bi izgubil vse podatke, ki so shranjeni v moji dokumenti ipd?

krneki007 ::

Najprej probaj z temeljitim pregledom diska,če to ne pomaga pa se prijavi kot administrator in preimenuj okvarjen profil,da boš lahko še prenesel podatke.Po ponovnem zagonu bi ti moralo narediti nov profil v katerega potem preneseš podatke

zee ::

Priznam, da je brisanje prevec radikalna varianta. Dovolj bo tudi, ce ga samo preimenujes.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Folder redirection, Win7 in offline files

Oddelek: Operacijski sistemi
261736 (1370) Blisk
»

napaka pri logiranju

Oddelek: Pomoč in nasveti
81039 (956) Ziga Dolhar
»

Problem ob zagonu WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
72447 (2355) TheJack
»

win Xp - problem z userji

Oddelek: Operacijski sistemi
71036 (901) miha
»

iz workgroup na domain

Oddelek: Programska oprema
141229 (1044) matic

Več podobnih tem