» »

napaka pri logiranju

napaka pri logiranju

barca ::

Pri zaganjanju Windowsa mi javi sledeco napako

User Environment
Windows cannot load zour profile because it may be corrupted. Contact your administrator.

potem pa se to

User Environment
Windows cannot find the local profile and is logging you on with a temporary profile. Changes zou make to this profile will be lost when you logg off.

in me logira kr v nek profil, kjer 3/4 stvari manjka. Mi zna kdo svetovat kako to napako odpravim, da me bo ponovno logiralo v moj profil?
ale ale terror boys ale ale terror boys ale ale terror ale ale boys ale ale terror boys

Han ::

Prijavi se kot Administrator in poglej, kaj je narobe s tvojim profilom oziroma kaj se da rešiti. - Ustvari nov profil s skrbniškimi pravicami in skopiraj vanj, kar rabiš...

Kako se prijaviš kot Administrator? Za prijavo pritisni in drži CTRL+Alt ter dvakrat pritisni Del.

barca ::

Ce pritisnem CTRL = Alt in pritisnem Del se mi odpre Windows task manager. Kak ydaj pridem do Administratorja ? Kaj ce naredim nov profil in ybri[em starega zgubim vse podatke s starega profila?
ale ale terror boys ale ale terror boys ale ale terror ale ale boys ale ale terror boys

Han ::

To kombinacijo pritisneš takrat, ko še nisi prijavljen v Windows - v tvojem primeru bi se moral najprej odjaviti...

Ko zbrišeš profil, se izgubi informacija o profilu, podatki pa na disku načeloma ostanejo v glavni mapi in podmapah profila, ki se nahajajo na:

C:\Documents and Settings\Profil>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Ziga Dolhar ::

> Ce pritisnem CTRL = Alt in pritisnem Del se mi odpre Windows task manager.

Kateri Windowsi to? (98?)
https://dolhar.si/

Han ::

Glede na to, da omenja Administratorja in profile, Windows 9x odpade... ;)

barca ::

Mam Windows XP, kjerga tocn pa niti ne vem. Sem pa ustvaril nov profil in kot zgleda lahko uporabljam vse s starega, sam da moram vse poiskat na disku. Jesigurno, da ne bom izgubil podatkov ce zbrisem star profil?
ale ale terror boys ale ale terror boys ale ale terror ale ale boys ale ale terror boys

Han ::

Za vsak primer skopiraj mapo starega profila drugam (v tej mapi so privzeto tudi Tvoji dokumenti) in potem zbriši profil...

Ziga Dolhar ::

Han, motilo me je, da s CTRL-ALT-DEL kar direkt v task manager pride ... :)
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XP] Admin račun z omejitvami - kako odstraniti

Oddelek: Pomoč in nasveti
5828 (735) d0rK
»

Windows can not found a locale profile

Oddelek: Pomoč in nasveti
5761 (737) zee
»

kako prestaviti uporabniške profile (Documents and Settings) na drug disk

Oddelek: Operacijski sistemi
91529 (1244) sidd
»

Windows XP - po nekaj dneh začnejo "štekat".

Oddelek: Operacijski sistemi
191647 (1125) glinik
»

Spremeniti userju ime

Oddelek: Operacijski sistemi
132333 (2144) [SkA]

Več podobnih tem