» »

Windows 7 Ultimate

Windows 7 Ultimate

Ales47 ::

Mene zanima ce te nove igre laufajo na Windows 7. Crysis , GTA IV, WoW itd... ve kdo? da si nebi zastonj dol potegnil windows 7 :>

wave ::

Dela!

Ales47 ::

Pa se mi splaca to dol potegnit?

r0b3rt ::

dela... ve kdo če je to bug v še ne final verziji in ali obstaja kakšna rešitev... broadband (PPPoE) si ne zapomni user name-a / pass

Ales47 ::

se splaca win 7 downloadate? ali rajsi visto 64bit

r0b3rt ::

jaz bom ko bo win7 final ostal na visti...saj imaš tudi win7 64b

LuGi ::

Win 7 all the way..dela bolje kot vista 8-)

Ales47 ::

potem pa win 7;> ze downloadan 64 bitno verzijo

__Devil__ ::

z šolske strani dol vlečeš ne? microsoft pač.. =)

bluefish ::

7 je itak brezplačno na voljo.

Master Chief ::

Prosim, ce nekdo napise ce je mel tezave z Crysisom v 64bit 7ki (build 7127) in Radeoni z Cat. 9.5? Igra namrec leti, po dolocenem casu pa freezne. Ostale igre ( cod4, lost planet, halo2) delajo na totalki v nulo. Karta je HD 2900, cpu q8200, 4gb 800.

Ales47 ::

si aktualisiral driverje ? kaksen napajalnik imas? piratska verzija crysisa?

Master Chief ::

ja, vsi driverji up 2 date in instalirani ( intel p43, xfi extreme audio, catalysti 9.5...) ostalo je 7ka sama poinstalirala. 64bit verzije sploh ne pozene- tema. 32 pa, ampak ze pr zacetku reklam v prvo vrze ven, nato pridem normalno v spil, nakar dela odlicno (high na cist gladkih fps) nato pa po cca pol urce slika frizne in me vrze v desktop. V event logu pise da je napako povzrocil atikmdag.sys. Ampak, ker vem, da je karta brezhibna (igral crysis na stari kisti s to karto na xp) in tud v ostalih igrah ni problemov. Aja, lost planet DX10 isto vrze ven. DX9 dela ok. No, zanima me, ce je kdo mel podobno izkusno? No vceraj so spet prisli novi zvocni in graficni drvrji, ampak mislim da so to problemi pr slednjih. Temp so ok. Napajalc je Enermax Liberty 620w.

Zgodovina sprememb…

__Devil__ ::

kaj upgrade iz win xp na win 7 bo tudi brezplačen al kak ?

bluefish ::

Ne.
Upgrade iz Viste > 7 tudi ne bo. Brezplačna nadgradnja se nanaša le na sisteme kupljene po 26. juniju z nameščeno Visto. XP je izvzet.

TOP ::

64bitni Windowsi7 so uredu sam so problemi z določenimi programi.

__Devil__ ::

ja.. antivirusni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi Nvidia gonilniki

Oddelek: Igre
132014 (776) Dr_M
»

Windows 7 in igre

Oddelek: Operacijski sistemi
294473 (3311) DonAndrino
»

Windows Vista ali Xp? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
16612810 (9042) Icematxyz
»

Beta premagala Microsoftove strežnike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
14112502 (7518) Jst

Več podobnih tem