» »

Slovenci

Slovenci

jype ::

Jst bi pa izpostavil en velik problem v Sloveniji, in to so nič drugega kot Slovenci. Živijo ZUNAJ zakonov, poleg tega pa dobivajo še socialno podporo v zameno zato da kradejo filme in glasbo, izkoriščajo delavce, prevzemajo podjetja, uničujejo okolje, Hrvatom nosijo denar čeprav nas oni ne marajo in tudi gradijo preblizu meje in delajo za državno upravo itd.
Vozijo se lahko v neregistriranih avtih, če jim hočeš kaj povedati začnejo noreti.

Moj predlog je da se jih IZŽENE IZ DRŽAVE !!!! Vse, do zadnjega.
  • zaklenilo: jype ()

alexa-lol ::

aha ti hoces vse slovenca izgnat iz slovenije... kdo pa pol ostane?

jype ::

Dobri in pošteni ljudje!

lonz ::

Slovenci raus!
...arrrrrr, shiver me timbers...

Fizikalko ::

Jaz sem za. Za ene 95% folka. Jaz pa jype ostaneva, seveda. ;)

Beli_Zajcek ::

Končno en pameten predlog v problemih države. Pri nas na Dolenjskem (še posebej v Novem mestu) je tako, da so preklemani slovenci zasedli vse površine (športna igrišča) namenjena dobrim in poštenim ljudem. Pa ponoči jih je polno pred lokali in pošten ter dober človek se počuti ogroženo od vseh teh slovencev. Pa glasni so in pijejo preveč, potem pa probleme delajo! :))

5er--> ::

1. člen
Prepovedano je spodbujati k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni ter izzivati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo ali nestrpnost.

24. člen
Kršitev 1. člena se kaznuje z zaklepom ali izbrisom teme, odgovor se izbriše. Kršitelju se lahko dodeli oznaka persona rudis.

jype ::

Pravi imaš! Sem zaklenu temo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Razložitev pravil

Oddelek: Slo-Tech
121853 (1741) DOOM_er
»

Razpihovanje narodne nestrpnosti v dnevnem časopisju

Oddelek: Problemi človeštva
111904 (1409) by00

Thomas dobil "persona rudis" (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
786418 (5114) opeter
»

IP številka za GPR oziroma za UMTS

Oddelek: Omrežja in internet
181853 (1394) Lincolin

Več podobnih tem