» »

Gigabyte in Gf4

Gigabyte in Gf4

m.i.h.a. ::

Zakaj nekateri na forumih jokajo, kako jim comp zmrzuje na plati gigabyte in ge forcu 4. Ka je za to kriva plata, gonilniki, windowsi...?

rh^ ::

En moj kolega ima Gigabyte 7VRXP in GF4 MX 440 in mu dela brez problemov.
V torek dobim tudi jaz nov comp za 7VRXP in GF4 in ti bom povedal kako dela...

mb ::

Jst mam plato 7VTXH+ in gf4 mx440. Deluje BOMBA. Brez problemov. Prej sem mel gf2 Ti, sami problemi.

m.i.h.a. ::

Katerega GF4 pa boš imel? Za gf4 mx ne vem, vem pa da imajo na gf4 4200 velike probleme. Nekateri jih rešujejo z višanjem voltaže ipd.

rh^ ::

Vzel sem GF4 440, ker nebi dajal zdaj 130k pa bo čez mesec dni (recimo) nove grafe vzuni... Tako da bom rajši sedaj vzel malo slabšo in potem ko pridejo nove vzel špico (ko se bojo malo pocenile)...

m.i.h.a. ::

Kakšen proc pa maš gor? Drugače pa pametna poteza.

rh^ ::

Vzel sem AMD XP 2000P+,Gigabyte 7VRXP RAID, 512 DDR 2700, 80gb Maxtor ata 133 7200 rmp, Gainward GF4 MX 440 64DDR. Za to matično sem se odloču še posebej ker ima gor že mrežno kartico (ker dobim adsl)...ti kašen sistem si vzel!?

m.i.h.a. ::

Sam sem hotel prav tak sistem kot ti vendar z drugo grafično a so se pojavile finančne težave tako, da bo treba nekje malo prišparat.:'( Ne vem pa ali naj uzamem 2000P+ In šparam pr grafični ter kasneje storim tako kot ti ali pa sedaj kupim šibkejši procesor in boljšo grafično. Kakšen nasvet?

rh^ ::

Pomojem naredi tako kot jaz, čeprav nevem ali bojo nove grafične delovale na drugačnem AGP-ju...tako da ko pridejo nove bo treba tudi matično zamenjat kar pa je bala... Razlika med XP 2000+ in XP1800+ pa je minimalna.Nevem no... Jaz sem comp že naročil in ga dobim v torek. In to za 220k kar pa je "malo" (kot za koga), ker ni to slaba mašina. Kasneje čez recimo 6 mesecev ko bojo cene novih grafičnih padle pa recimo kupiš novo...


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rh^ ()

Bahula ::

Jaz imam GA-8IRXP pa Leadtek GF4-4400, pa nisem imel nobenih problemov. Res pa je, da nimam nič navito.
Intel C2D E6400, P5W DH Deluxe, 2x512 MB DDR2 800Mhz GOODRAM pro,
HITACHI 250 GB SATA2, GIGABYTE 7800GT, ENERMAX Liberty 620W, ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kupujem novo mašino

Oddelek: Kaj kupiti
361909 (1131) bond007
»

Katero plato in proc (AMD)?

Oddelek: Kaj kupiti
7912 (680) Klemenn
»

Gigabyte 7vrx POMOČ, jaz nimam več idej

Oddelek: Pomoč in nasveti
151316 (993) Klampfer
»

Kera matična?!

Oddelek: Kaj kupiti
362096 (1187) Vulcano_7+
»

proc, mama plata in grafična

Oddelek: Kaj kupiti
321710 (1263) rh^

Več podobnih tem