» »

Vprašanje v zvezi s T2 trojčkom

Vprašanje v zvezi s T2 trojčkom

angellini ::

Pozdravljeni,

sem novi uporabnik t2 trojčka: telefonije, interneta in tv-ja in znašel sem se pred težavo. Zanima me, kako bi lahko povezal videorecorder z modemom glede na to, da je edini izhod iz modema scart kabel, za video pa se po mojih izkušnah potrebuje antenskega. Za pomoč prosim vse, ki vedo kako ravnati v takem primeru.

Vnaprej se vam zahvaljujem za vso vašo pomoč.

LP

aljazh ::

Videorekorder ima sigurno tudi scart vhod. Poglej na zadnjo stran. Ko priklopiš, pa na videorekorderju še izbereš scart za input in zadeva bi morala delati. Upoštevaj pa, da boš moral kanale spreminjati na Aminotu / Motoroli in ne na videorekorderju. Prav tako ne boš mogel gledati en kanal, snemati pa drugega.

Sicer pa naprava, ki jo omenjaš, ni modem, temveč Amino ali Motorola set-top-box. Iz modema gre mrežni kabel do set-top-boxa in iz njega potem naprej scart.

angellini ::

Sart izhod iz motorole je samo en in ta mora biti povezan z tv-jem torej ga ne morem povezati direktno iz motorole v video;zdaj pa ali kupim scart razdvojnik in ga vklopim v motorolo, da bom imel istočasno povezana video in tv ali preprosto pustim en scart povezan z tv-jem, drugega od videa pa priklopim v drugi scart izhod mojega tv-ja ?

Vnaprej se ti zahvaljujem za vso tvojo pomoč.

Mavrik ::

Naredi drugo opcijo. STB (motorola) -> videorekorder (SCART IN) in videorekorder (SCART OUT) -> TV.

Drugače boš še kje mel probleme s kvaliteto slike.
The truth is rarely pure and never simple.

angellini ::

Ja ampak na videju imam samo en skart vhod.:)

r5r ::

Od videorekorderja lahko napelješ po antenskem kablu naprej do televizije.
And it makes me wonder.

Okapi ::

To pa ne vem, če bo delovalo. Antenski izhod iz videorekorderja AFAIK deluje samo, če uporabiš tudi antenski vhod.

O.

tabasco ::

Skart vhod, ki je na videorekorderju je vhod in izhod istocasno (ima dovolj pinov). Rabis kabel, ki ima 3 scart prikljucke (izhod iz STB, vhod na videorekorder in na istem scart-u izhod za tv in tretji scart z vhodom za TV). Je tezko dobiti tak kabel, lahko ti ga naredim, ali poslejm navodila. LP

20sdfj093f ::

Če imaš Amino, uporabi RF izhod.
Sicer prosi monterja, naj ti Motorolo menja za Aminota.
V skrajni sili pa kupi razdelilnik za SCART.

LPd

Trinitron ::

Videorekorderja se ti sploh ne splača povezovat na Motorolo, ker T-2 ponuja snemanje programov že kar prek TV vmesnika, za predvajanje posnetkov pa lahko videorekorder povežeš neposredno na TV.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Digitalni TV sprejemnik/komunikator...

Oddelek: Zvok in slika
132788 (1050) Bezukhoff
»

digitalni satelitski sprejemnik

Oddelek: Zvok in slika
185109 (4861) green heart
»

VHS v Divx in podobno

Oddelek: Zvok in slika
425933 (3523) francek1
»

Videorekorder - zajem programov?

Oddelek: Zvok in slika
71960 (1846) mardy
»

Slika iz račualnika na tv

Oddelek: Pomoč in nasveti
151551 (1323) Dalmatinc

Več podobnih tem