» »

Katero večfunkcijsko napravo kupiti?

Katero večfunkcijsko napravo kupiti?

krentam ::

Imam problem...sam nimam pojma kakšno večfunkcijsko napravo naj kupim..rad bi imel skener tiskalc ter kopirc skupej in me zanima če mi kdo da kak predlog kaj kupiti (ter da so tonerji poceni)...maksimal cena ki sem pripravljen odšteti je 100 €. Pomoč bi mi zelo prav prišla!!
Pa Lp
(če se da iz mimovrste ter iz bofa!)
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H

krentam ::

aha še nekaj...tele sem mislil kupit pa newem a so za kej al so bl slabi..kolega mi je dau link za enega pa newem al je dober al ni (poleg tega je fajn če je toner poceni)
1.Možnost http://www.mimovrste.com/artikel/283007...

2.Možnost http://www.mimovrste.com/artikel/283007...

3.Možnost http://www.mimovrste.com/artikel/283007...

Za odg se vam že vnaprej zahvaljujem
LP

Zheegec ::

Canon MP540 po mojem.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Blinder ::

Jaz bi rad samo izrazil moje nedovoljstvo nad mojo HP napravo: obe kartuše so crknile v roku enega leta, garancija pa jih ne krije. Tiskalnik se je tudi vmes pokvaril, so ga popravli na garanciji. Ko bo garancija mimo, pa če mi bo crknil, ga bom sesul z macolo in dal video na youtube kot antireklamo za hp. ;(
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

krentam ::

Blinder hahaha zapel z avtom čez bo bol gledano!!! ALIEn3001 po čem sklepaš da bi bil Canon bolša izbira??

Zheegec ::

Ima praktično enako tehnologijo kot HP C5380 (HP začel kopirati :)), ima ločene kartuše (kot Epson), samo da so večje kot pri Epsonu... Pa ponaredki so poceni.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

krentam ::

ka pa originali?8-) so dragi??

kmetek ::

še en glas za CANON MP 540, tako bolj simple multifunkcijske še nisem videl...ALIEN kje dobiš ponaredke?

krentam: originali so dragi žal, samo imam še originalne kartuše pa jih imam še po 2 mesecih 1/2 polne edino črna bolj prazna.

Zheegec ::

Originali niso tako dragi, če primerjaš z Epsonom in HPjem - Epson ima rahlo cenejše samo bistveno manjše, HP pa ne veliko večje pa kar dosti dražje.
Za duplikate moram še vprašati, poceni dobim PGI5/CLI8, katere so imeli prejšnji (praktično enaki) modeli.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kmetek ::

Daj če bo razlika velika javi, če bo samo kak € do 2 se ne bom sekiral.

Zheegec ::

Imaš na ZS, 7€ po kom najbrž.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

TehDucky ::

@Blinder, tudi sam bi najrajši povozil ali pa z macolo uničil mojega HP-ja. Nikoli več ne kupim takega šrota oz. sploh nisem jaz kupoval temveč mtka v INTERŠPARU. Dala je pa 100€, funkcij nima pa skoraj nič, kvaliteta na višku (not), kartuše se menjavajo kot plenice (pa sploh ne tiskam veliko), faksa ni.

Še vedno pogrešam napravo "Brother"( ne vem točno katerega), bil je pa res super, mel je LCD ekran, ogromno možnosti kot je zoomanje, manjšanje..., kartuše so držale nenavadno dolgo, kolikor se spovnim za vsako barvo posebej kartuša. Nažalost se je pokvaril, brat nesel v "garancijo" vendar je prinesel nekega drugega, bil tudi čisto ok, potlej ga je pa foter v službo vzel, sam pa sem še vseeno nekaj rabil.

P.s.: Stran od HP multifunkcijskih (vsaj jaz ne kupim več).

krentam ::

torej mi priporočate Canon..kje ta model dobiti..sem skopiral ime tiskalca v iskanje na mimovrste in sem malo gledal modele pa ga sam nisem opazil..imam pa tukaj pripravljena dva modela tiskalikov ki sta mi nekak všeč a newem kakšna je kvaliteta
1 možnost: http://www.mimovrste.com/artikel/283007...
2 možnost: http://www.mimovrste.com/artikel/283007...
3 možnost http://www.mimovrste.com/artikel/283007...
meni je tretja osebno najljubša newem pa za tonerje koliko bi stali..če mi kdo priporoča kak drug Canon (iz mimovrste) naj mi sporoči..cena pa maksimal 100 € (rad vidim da je med 60-70 evrov ker imam še od pisana mnenj na mimovrste 15 evrov našparanih tako da bom uzel na mimovrste)
Pa LP in hvala za odgovore!!!:D

WyattEarp ::

jaz mam zdej od decembra HP Photosmart C4580 AiO. dela ko švicarska urca, nikul nobenih problemu, kartušo kupm XL - je malo dražja, samo je 3x notr mililitru kot u navadni. super print, tiho in brez težav. pač eni mate nesrečo s HP, drugi pa z drugimi, kukr naletiš. to je moj že 3-ji printer HP u zadnjih 12 letih, in vse sem menal ne ker so crknli, ampak ker sm hotu kej več. nazadnje ''koperc''.
AMD Phenom II 1090T,ASUS M4A89GTD PRO/USB3,12 Gb RAM(2x4Gb,2x2Gb)-1.600Mhz,
GMC H70, Gigabyte R9 270X, Samsung 850 EVO 250GB,WD 2Tb(G),Scythe 700W, LG 23''.

krentam ::

aha kok pa stane tale Photosmart C4580 AiO??

TOP ::

Ja in koliko si printal na njega.Meni edino Canon je zdržal najdlje 3 leta.HP ko kej več printaš,gre kmalu pogobe,take izkušnje mam jaz.

krentam ::

aja..lej eni pravte da je HP bol eni da je Cannon..ste me čist zmedl kerga nej uzamem!!

LordTado ::

Jaz mam hp pa me ni pustil še na cedilu,ma glavo na kartuši in se da tudi lepo polnit,do sedem krat si napolnim barvno in črno...Pa še tisti hack obstaja da ti kaže nivo barve ko si napolniš kartušo z isto serijsko...


lp

Zheegec ::

Ja pokvarljivost je nekje ista. Pač eni imajo takšne izkušnje, drugi drugačne. Kvaliteta je pri MP540 boljša od C4580 (ločene kartuše pomagajo), tako da je po mojem boljša varijanta Canon. Kartuš pa ravno zastonj ne talajo nikjer.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kmetek ::

V 3-4 letih odkar delam v rač. trgovini je ravno CANON na najnižji stopnji pokvarljivosti, HP na najvišji (ker se jih proda največ), EPSON nekje na sredini....ampak moram rečt morda ne vem 1 do 2 tiskalnika letno....res max....

janezek67 ::

Canon ima večinoma sistem glave ter rezervoarčke z barvo. Če se tiskalnik uporablja veliko in z originalno barvo, tu ni problema. Problem nastane pri kakšnih neoriginalnih kartušah, take je včasih prodajal Comtron. Tu se glava lahko zapaca in adijo tiskalnik.

Se pa uporaba neoriginalnih kartuš izplača, kajti že pri nekaj menjavah dobiš nazaj vrednost tiskalnika. Pač inkjet tiskalnik mora človek smatrati kot potrošno robo. Ko se zapaca, ga zamenjaš, pa je.

kmetek ::

Ja ni res, meni je bilo predhodnika CANON Pixma 3000 zelo žal, saj je imel ultra poceni kompatibilne kartuše in tiskanje na medije.
Sedaj te variante ni več, pa tudi MP540 je dobra multi napravica, in zakaj bi jo z kompatibilnimi uničil, kakor sem PIXMO 3000?
Da bom vsake 2 leti novi tiskalnik kupoval?
Potem bi že v samem štartu dal 100€ več za barvni laserski pa tonerje itd pa kako podaljšanje garancije na 3 leta....kakor obrneš se verjetno seštevek izenači.

Na koncu koncev "moramo" kupovati originalne kartuše saj edino tako proizvajalec dobi denar nazaj.

svecka ::

Pelikan ima identične neoriginalne kartuše Canonovim (rezorvarček s peno)..s to razliko da lahko kartušo refilaš in kvaliteta tiskanja je mnogo slabša.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Multifunkcijska naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8829820 (23518) Bye
»

Katero multifunkcijsko napravo kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
123125 (2865) koyotee
»

Kateri tiskalnik/multifunkcijsko napravo kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
63346 (3196) Karen
»

Kateri tiskalnik oz. multifunk. napravo?

Oddelek: Kaj kupiti
203481 (2668) kmetek
»

Večfunkcijska Naprava - Tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
61707 (1628) Maverick33

Več podobnih tem