» »

CD RW in 99 min CD R

CD RW in 99 min CD R

RudeBw ::

Ali je že morda kdo uspel posnet kak 99 min CD (870 mb)?Če je s katerim programom oz. s katerim snemalnikom? Ali je uspešnost snemanja odvisna samo od software-ja ali mora tako velike CD-je podpirat tudi pekač?:\

AngelOfDeath ::

Odvisno je od cd pekača in programa za snemanje.

OZZY ::

liteon 24x10x40 brez problema. Samo moraš nastaviti v nerotu za overburning na 99 min.

drugače pa samsung in mitsumi novejši mislim da tudi podpirajo do 99.

predvsem je to odvisno od rekorderja in njegovega firmwara.
Go with the flow.

Tito ::

Zelo dvomim da je gdo zapekel 870 mb podatkov ali glazbe na CD ploščo. Preprosto ker tehnologija tega ne prenese. So pa v načrtih CD-ji z 1.4 GB vendar nebojo nazaj zdržljivi z zdajšnimi predvajalniki (pisal bojo lahko še zmer na 650, 700 in 800 mb cd).

Bx ::

čist neumestno:
kje pri nas prodajajo take CD-je (99min)
in kakšna je kej cena
thx
Bx

RudeBw ::

Imajo jih npr. v Big Bangu, videl pa sem jih že tudi (800 Mb) v Müllerju, pa še kje bi se zaghotovo našli. Probal tudi z overburnom na 99 min pa nič. Torej verjetno pekač tega ne zmore...;(

AngelOfDeath ::

800MB cd-je prodaja comtrom za okoli 180 sit .

Tito ::

800 mb CD-rom (torej 90min) nikoli ne boš prepekel na 870 mb (99min) pa tud če si supermen!
Kvečjemu na 830. Mislim pa da pekač tle nima velike vloge razen ali podpira prepeko ali pa jo ne podpira.
Bol odvisen je od ploščka, in zato obstajajo programi ki testerajo do kere mere lahko plošček prepečemo. To pa je odvisno od materjala iz katerega je plošček narejen.

EvilK|NG ::

Jst osebno sm probu posnet 870mb/99min , in nastala je težava! Pridem v program nero in nastavim overburning na 99min , a kaj mi to pomaga če mi zazna prazen plošček z le pičlih 180mb ? Imam Teac-ov rekorder 24/10/40 , probal sem tudi na Acer 6x4x24 . Zanima pa me kaj je napaka , ali jo je že kdo odpravil , sem edini z takim problemom ???




Hvala !


Lp
Play your Cards Right !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilK|NG ()

RudeBw ::

Hej, EvilK meni se dogaja čisto enako kot tebi in mislim, da so pri tem krivi pekači, če je seveda res, da s povečanjem overburna na 99 min rešiš celoten problem. Morda kakšen novejši firmware...???
Sam sem probal tudi z WinOnCD 3.8, pa ni nič drugače. Morda bi zadnja verzija Nerota to bolje obvladala???:
Aja, Tito tukaj govorimo o 99 min CD R-jih , ki sprejmejo 870Mb podatkov. Kolko pa jih lahko overburnaš pa je seveda zame veliko vprašanje, ker mi tako velikega CD-ja ne uspe posnet niti pri deklarirani velikosti. BTW moj pekač podpira overburn ampak do sedaj sem sprobal največ 700 MB velike CD-je na katere se da spravit za cca 83 min glasbe. Zatrorej ne bo držalo da pekač nima veze. To da pa 800 Mb velikega CD-ja nikoli ne moreš overburnat na 870 Mb pa ti popolnoma verjam in mislim, da tega noben , ki šteka za kaj gre , tega ne bi sprobaval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RudeBw ()

roscha ::

Ni pene, tudi če pokaže samo 180Mb. Kar zacmari. Od pekača je pa odvisno do kam ti bo posnel.. Velika večina novejših cvrtnikov ki podpira burn proof gre le do 95m59s. V mega pa sami pretvarjajte.. Problem je bojda v čipu za burn proof, da ne gre do 99 minut. LGji (za te vem), ne uporabljajo te tehnologije pa jim znese tud 99m59s.

by!

RudeBw ::

Ja roscha to je taprava informacija. Sedaj ko si to napisal sem se spomnil neke tabele na net-u, kjer so LG-ji res presegali 99 min ostali pa so bili nekje na 89 min če se dobro spomnim, vključno s Plextorji. Ali si za teh 95 čisto ziher? Ker meni je tudi posnel CD, ampak ne čisto do konca in je seveda tako neuporaben. Torej Burn Proof sucks!;(
Evo še tabela, ki pa je že malce zastarela...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RudeBw ()

SeTAr ::

umm... burn proof se da sklopit

RudeBw ::

Sem sprobal na vse možne načine in ugotovil, da ni kriv Burn proof , saj tudi pri izklopljenem ne pride dlje kot 92 min, pa še to samo v testu. Če probam stvar zapečt se mi vse skupaj ustavi že po 1%. Prbal sem z raznoraznimi programi za peko, pa se je pri vseh končalo enako (3 uničeni 99 min CD R-ji). Morda se bodo bolje obnesli 90 min?

Bx ::

evo tukaj so novejše TABELE
lp
Bx

Clemento ::

Pa kje majo sploh te 99min cdje?JSt sm vidu
da majo v Slo samo 90min?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nero in zapisovanje na 870mb(99min) CD

Oddelek: Programska oprema
91561 (1455) iskra
»

100 min CD

Oddelek: Strojna oprema
161139 (887) matejoo
»

800 MB Cd-RW??

Oddelek: Pomoč in nasveti
8902 (677) Wad@
»

900+ MB na 800 MB (90 min) CD-ju?!?!?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81053 (887) Han
»

Smartbuy 90+ min (800+MB) CDji.... ha ha

Oddelek: Kaj kupiti
171856 (1359) Ashrack

Več podobnih tem