» »

Canon pixma mp140

Canon pixma mp140

Vanadium ::

Pozdravljeni.

Skratka punca ima omenjeno multifunkcijsko napravo. Skratka printanje deluje brez problema, nisem pa uspel usposobit klinčevega skenerja. Skratka inštalirane imam najnovejše gonilnike za to sranje ki sem jih cuknu z cannon strani in še vedno skener nedela. Vedno ko hočem zagnat ta priložen MP navigator program za skeniranje napiše sledeče: The scanner driver supported by this software is not installed. Install it and then retry. Skratka jaz sem že obupal kaj naj inštaliram še gor. Torej če ima kdo to isto napravo pa mu dela naj mi pove kje je cuknu driver za skener.

Duhec ::

Skratka, inštaliraj vse kar je na priloženem cd-ju.

Vanadium ::

Sem probal pa ni pogojev da spravim do delovanja. Tok se bom raspizdu pa odnesu u stacuno pa zahtevu drugo napravo da dajo

kmetek ::

ja seveda, odprt tiskalnik, kartuše itd...to je garancija, na servis naj se da.

Vanadium ::

Ja saj dela tiskalnik samo gonilnik ne dela. Torej je naprava nedelujoča oziroma je nemoreš popolnoma uporabit. To ni glih problem štacune da canon nezna spisat gonilnikov oz da prodaja napoldelujoče zadeve.

Vanadium ::

No sem še enkrat uporabil gonilnike z priloženega cd-eja in ni delalo, potem sem probal se gonilnik 1.5 in 1.5a in tudi nedela. Skratka ni mi jasno več nič, in bolj ko berem po netu bolj odkrivam kak ma folk težave z tem canonom in ostalimi. Žal mi kokr mam las na glavi da ji nisem reku da naj vzame epsona :|

Duhec ::

Skratka, ses so nesposodni tile Canonovci, ja, da prodajajo polizdelek in ne znajo spisat furmane. :\
Na koncu bo pa spet čisto tretja stvar kot vedno: inštalacija pri aktivnem antivirusniku ali vklopljenem tiskalniku, obilo spywarea v sistemu, XP brez SP2 - usb itd.
Če imaš pa Visto poizkusi s compatibilty modom.

jype ::

MadPanter, baje lahko uporabiš epsonscan gonilnike.

Vanadium ::

win xp sp3 ma punca, a mi verjameš da sem šel fresh install delat sistema pa je spet isto :| za visto ma pa malo prešvoh kiblo :Dji bo treba nadgradit zdaj ko bo regres prišel :D

@jype bom probal

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

BCSman ::

Ta Canon MP140 mi požira tud po 4 liste naenkrat pol se seveda zmečkajo ipd..kako to odpravit, baje se spuca valj, kako sploh?
Drugače je pa ta printer eno sranje, ko ga vklopiš ali pa klikneš na print rabi eno minuto da se loti delat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star skener in win. 8

Oddelek: Strojna oprema
13921 (721) lebang1
»

Software za tiskalnik HP in Windows7

Oddelek: Operacijski sistemi
141932 (1602) zegi2
»

Windows 98; temeljit pregled ali format?

Oddelek: Operacijski sistemi
322056 (1532) Pyr0Beast
»

Skener MEDION - trgovina HOFER

Oddelek: Strojna oprema
176143 (6143) opeter
»

Išče se informacija o nepodprti strojni opremi za Linux (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
1387766 (7766) Matevžk

Več podobnih tem