» »

OC D600 na QDI Kinetiz 7T

OC D600 na QDI Kinetiz 7T

pramarko ::

A je ze kdo uspel naviti Durona 600 na tejle platki?
Ce, kako?

msmiha ::

Na tej platki se ne da spreminjat množilnika! Tako, da si po domače povedano v RITI:OLahko pa spremijaš FSB samo s tem ga neboš nevem kako navil. Največ ga laho, daš na 110
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

McHregec ::

v bisou lahko nastavljša množilnik, še prej pa moraš durona odklenit

msmiha ::

Kaj je kaki novi BIOS al ka? Kolk jes vem se ne, da spreminjat množilnika na tej plati!
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

McHregec ::

Lahko not v biosu pod SpeedyEasy pol lahko zbiraš al pa vklopiš jumper emulation pa sam kej nardiš.

McHregec ::

Lahko not v biosu pod SpeedyEasy in pol zrihtaš tam jumper emulation. Najnovejši bios dobiš tukaj

pramarko ::

Hja, to platko pa ODKLENJENEGA Durona (sploh nima prekinjenih L1 mostickov, in ima vse nozice) ma en kolega. Bios sem cel prevohal, pa nisem nic ustreznega nasel. Sicer takrat se res nisem prebral hrgecov reply, sam se mi zdi da tud nic takega nisem nasel. Probal sem pa z jumperji in sem nastavil VSE mnozilnike do 10x. Sistem se zbudi in normalno dela le pri mnozilniku nastavlenem na 6.0 in 6.5 (proc je D600). Ampak... tudi ce je nastavleno na 6.5 se procesor zbudi kot 600 MHz. Pri visjih frekvencah se pa kot receno nic ne zgodi. Tema.
Tudi ce bi lahko spreminjal Core Voltage bi najbrz ne pomagalo, saj se tudi na 650 ne da OCjat.
Naslednji vikend boma sprobala z drugim biosem. Bomo vidli....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Duron 600 na MSI-6330 OC

Oddelek: Navijanje
91091 (942) Terrier
»

MSI TURBO

Oddelek: Navijanje
201155 (920) tico
»

Vsi, ki ne morete spraviti FSB-ja na 133 pišite sem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
684391 (3432) rc-car
»

OC-anje ABIT KT-7A (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
704657 (3979) AtaStrumf
»

OC Duron 700 , nujno!

Oddelek: Navijanje
171277 (1103) ChiefThunder

Več podobnih tem