» »

Duron 600 na MSI-6330 OC

Duron 600 na MSI-6330 OC

Silence-r ::

Ok imam en velik problem. Dobil sem zloglasnega durona 600 in bi ga rad "malo" navil. Problem je v tem da maticna plata ne omogoca manual nastavitve mnozilnika (ne na plati ne v biosu), preko FSBja pa gre le do 110.

Pa me zanima kako mamo plato prepricat da ma duron drugacen mnozilnik kot 6. Mislim ce se da, strojno ali pa programsko (bios je cisto zadnja verzija)!8-)

gumby ::

Je ta plata mogoče K7T-Pro2 ? Ta namreč omogoča OC z množilnikom, samo procesor moraš odklenit.

Silence-r ::

Na zalost ne. Oznaka K7T PRO VER:1!

VASkO ::

mnozilnik bos spremenil kvecjemu z lotanjem po plati ali pa z rezanjem mostickov na procesorju

ls ::

ta plata podpira.. v biosu. jst mam lih tako in mi dela. ti sam procesor odkleni (L1 mostičke pobarvaš vsakega posebej z mehkim svinčnikom) in potem uživaj v navijanju!:D ce mas pa slucajno kaksno drugo verzijo plate kot jaz, downloadaj overclocking bios iz www.msi.com.tw

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ls ()

Silence-r ::

Hja, koliko je to sigurno? Ne bom jaz zastonj barval L1 mostickov, da potem ne bo efekta!

Kolikor jaz vem plata ne podpira rocnih sprememb mnozilnika, preveri ce mas res isto (verzija 1)!!!

VASkO ::

kak me to razpizdi, nima enake plate kot ti! on ima cisto prvo socketA plato sploh in na njej ne mores spreminjati mnozilnika!!!!

schurda ::

L3 in L4 bo treba rezat. L1 pobarvat vse, L7 tudi, da dobiš malo napetosti.

Točno narisano je na (šit, sem pozabil točen naslov) www.ocinside.de

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: schurda ()

schurda ::

Terrier ::

Jaz imam MSI K7t turbo plato in duron 600. Mislim da je plata iste oznake kot tvoja le ver. 3.0 in mi gre vse preko biosa nastavljat. Mnozilnik in fsb. Drugace pa mam na plati en jumper ki mi nastavlja fsb na 100 ali 133 MHz, kar pa lahko še povečaš v biosu.
Računalnik mam navit 6.5x133, tu lahko se malo pavečam fsb množilnika pa ne vec - se rač. ne zbudi več.
Napetost se nastavlja prav tako v biosu vendar le do 1.8V več ne. Imam orginalni bios.

Zakaj bi vsi radi nekaj rezali in barvali, če pa lahko to narediš v biosu. Upam da imas enako plato in da boš uspešno rešil svoj problem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

How to AMD Duron

Oddelek: Navijanje
401763 (1274) HyperKiller
»

MS 6330 Lite plata in navijanje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10920 (759) OZZY
»

Navijanje

Oddelek: Navijanje
101131 (924) Rippy
»

MSI TURBO

Oddelek: Navijanje
201133 (898) tico
»

Vsi, ki ne morete spraviti FSB-ja na 133 pišite sem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
684279 (3320) rc-car

Več podobnih tem