» »

Preusmeritev e-pošte iz Arnes-a na gmail

Preusmeritev e-pošte iz Arnes-a na gmail

aljaz33 ::

Pozdravljeni!

Zanima me, če obstaja možnost, da pošto iz svojega računa pri Arnesu preusmerim na Gmail?

Hvala za vaše odgovore in lep pozdrav

Tomas 33 ::

Je. mislim da je pod "posreduj pošto na" in obkljukaš izbriši sporočilo po posredvanju. Bolj natančno ti ne morem povedati, ker nimam več dostopa do arnesa, pošto pa imam preusmerjeno na gmail, kar naj bi delalo še nekaj let (po zagotovilih uslužbenke).

marko-mb ::

v gmailu si v nastavitvah lahko nastaviš da pobira maile iz drugih naslovov preko pop3. tako si npr nastaviš več mailov in uporabljaš samo gmail.
to je v (bom v angleščini napisal) gmail / settings / accounts / Get mail from other accounts: / Add a mail account you own .. (lahko bi tudi slovensko pa se mi ni ljubilo jezika menjat v gmailu :) )
potem si gmail vsake tolko pregleda pošto na drugih računih... ni pa to takoj! (npr. ko dobiš mail na arnesu, lahko traja nekaj minut da se pojavi v gmailu.)

za direkt pa moraš na arnesu (verjetno gre) uporabiti funkcijo forward ali posredovanje.

lp,m

Tilen ::

V kolikor bi imel aktiven račun pri Arnesu bi lahko zaprosil za alias in bi pošto dobival direktno na gmail, na arnesu bi pa imel backup vse "forwardirane" pošte.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

aljaz33 ::

Najlepša hvala za nasvete! :)

c00L3r ::

Naredi tako, kot je predlagal marko-mb. Jaz ima tako narejeno, da mi pobira maile iz faxa. Prav tako lahko nastaviš v gmailu, da ti pošilja iz drugega naslova. Ko ustvariš nov mail imaš potem opcijo zamenjat naslov pošiljatelja.

SynTax64 ::

Tako je da se vsa pošta preusmerjati na "gmail" račun,
Greš na Nastavitve->Računi->Nalaganje pošte iz drugih računov->Dodaj e-poštni račun ter nato v 5 korakih naštimaš preusmeritev.

Tminc ::

Kaj pa iz gmaila na drug gmailov elektronski naslov. Ali kdo ve ali je to možno narediti?
Torej, da ko dobiš pošto na 1 gmailov pride tudi na 2 gmilov.
Hvala.

[ecstazy] ::

Settings > Forwarding and POP/IMAP > Forwarding, za vse mejle ali ustvariš filter za točno določene.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Thunderbird gmail napaka Unknown Mailbox

Oddelek: Pomoč in nasveti
11843 (559) konspirator
»

Gmail in spremeba domene

Oddelek: Omrežja in internet
71294 (930) SeMiNeSanja
»

Google računi

Oddelek: Omrežja in internet
173641 (1905) zindo23
»

[Android] Katero aplikacijo za Gmail?

Oddelek: Mobilne tehnologije
113302 (2966) bigbug
»

gmail - obupno trapast (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
667443 (6002) Tody

Več podobnih tem