» »

cerada za zaščito proti toči

cerada za zaščito proti toči

st0jko ::

Pozdravljeni.

Ker ne premoremo garaže, in nam ob vedno pogostejših nevihtah z točo že preseda pokrivanje avta z "dekami", me zanima kako se obnesejo te zadeve klik Izkušnje in predlogi so zelo dobrodošli.

LP.
keks?
  • spremenil: st0jko ()

kixs ::

Kako se obnese?

Odvisno predvsem od toce. Potem pa kaksen je materijal in debelina zascitnega sloja cerade. Na pamet tezko recem. Za normalno toco bo dovolj. Kaj ekstremnega pa verjetno ne zdrzi.

Naredi poizvedbo pri prodajalcu ali pa pri izdelovalcu te cerade, kaksno toco prenese. ;)

Vikking ::

če je možno nad prostorom kjer parkirate avtomobil, napeti mrežo, potem priporočam da kupiš mrežo proti toči.

c00L3r ::

Jaz sem tudi gledal te cerade, pa mislim, da take toče, kot je šla konec poletja na Ptuju, to NE zdrži. Zgornja plast tukaj je odebeljena, kaj pa strani?

AapocalypseE ::

Mi smo dali mrežo na nadstrešek. Dost manj stane kot ta cerada in tudi delo upravlja kot mora. Preverjeno :)

Vice ::

Imam takšno cerado, naredil a test in trdim 100% da je super.

Ciklamen ::

c00l3r, se strinjam, verjetno takšne toče, kot smo jo mi doživeli tu na Ptuju ne bi zdržala, vsaj ne popolnoma (ne rečem da je bila tu oh in ah toča, ampak je bila pa konkretna, glede na to da nam je iz dimnika vrglo betonski pokrov dol).

Verjetno bi pa ublažila (cerada) udarce od toče, če že ne druga :)

Če že ni druge alternative, posezi po tem ;)
- End of the Post ->

dzinks63 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

PaX_MaN ::

Jah, pošljite poizvedbo, če se kdaj mislijo it zmigat kej takiga testirat na kua-je-že-uno-zvezo, aha, Zvezo potrošnikov Slovenije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vreme za nazaj

Oddelek: Loža
1013563 (12536) Mavrik
»

Droni za zaščito proti toči

Oddelek: Problemi človeštva
335810 (4558) Utk
»

Odgovornost poškodba vozila na parkirišču avtoservisa

Oddelek: Na cesti
324887 (3457) zk_eu
»

Ponjave proti toči za zaščito avtomobila

Oddelek: Na cesti
3325812 (22304) menjalnik
»

Nevihte (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23722565 (12460) Yohan del Sud

Več podobnih tem