» »

Nakup LCD-ja

Nakup LCD-ja

JebatGa ::

Pozdravljeni. Imamo omejen proračun in sem gledal različne LCD-je. Našel sem tega. A mi lahko kdo prosim pove če je ta televizor dober ali slab? Če ima kdo kakšno boljšo idejo v istem cenovnem razredu(do max 550 evrov) lahko rade volje pove. Hvala.

Vprašal pa bi še če mi lahko kdo pove kaj pomeni da je TV HD ready in ima 1080p. Ali pa piše HDTV in ima 1080p ali i.

hamurabi ::

V tem cenovnem razredu je takorekoč vseeno katerega izbereš. Po kakovosti si ne bodo bistveno različni. Izbereš pač tistega, ki ti bo bolj všeč.
Glede na to da meriš na 32" TV, je praktično vseeno ali boš izbral HD ready oz. full HD. Človeško oko razlike zagotovo ne bo opazilo. HD ready oz. 720p televizorji imajo manjšo resolucijo kot 1080p oz full HD televizorju, ampak kot sem že dejal, pri velikosti 32" razlike v kakovosti slike ne boš opazil.

hodu63 ::

Poglej še Philips 32PFL5604H. Displej ima polno hd ločljivost, vgrajena im DVB-T in DVB-T sprejemnika, pa iz usb vhoda lahko marsikaj prebere (med drugim DIVX, VOB.... in to iz NTFS formatiranih diskov, čeprav philipsova stran trdi drugače).

l.p.

hodu63 ::

Napisati sem hotel seveda, da ima DVB-T in DVB-C sprejemnika.

l.p.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LCD za dnevno sobo (2,5m oddaljenost) do 600€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5333115 (29923) nendzi
»

Philips LCD...??

Oddelek: Zvok in slika
404081 (2864) ttommy
»

LCD TV 82cm Full HD

Oddelek: Kaj kupiti
495236 (3646) kitara8
»

Nakup LCD TV do 550€

Oddelek: Zvok in slika
81861 (1553) psytoma
»

Nakup novega TV-ja

Oddelek: Zvok in slika
223298 (2715) veliki_bos

Več podobnih tem