» »

pomoč pri problemu z igro video driverji

pomoč pri problemu z igro video driverji

s0jat ::

lp!! prosim če mi poveste kaj naj naredim . ko grem v igro me kr vn vrže pa mi napiše tole. Pa računalnik imam čisto dovolj zmogljiv tk da nwm.



[img]http://www.shrani.si/f/13/pP/4ymTYAGA/n...

bluefish ::

katero grafično imaš? Poskusi odstraniti in nato ponovno namestiti driverje za grafično.

s0jat ::

graficna je: radeon 9550 a mi lahk prosim daš link od driverjev

Just-1n ::

Rotaidal ::

Grafično imaš preslabo. Poglej si minimalne zahteve igre. Rabiš vsaj x850 z 256 ram, sm 2.0... itd.

Senitel ::

Radeon 9550 je shader model 2.0... Če zadeva dela na X850 potem je napaka idiotska, ker je to "shader model 2a" karta.

ModriN96 ::

ko si boš umilsu novejšo grafo bojo tut novejše igre delale, ker to je že zgodovina kr maš ti v kompu...

Rotaidal ::

Radeon 9550 je shader model 2.0... Če zadeva dela na X850 potem je napaka idiotska, ker je to "shader model 2a" karta.


Igra ne deluje niti na x800pro... Pa ima tudi sm 2.0.

Rotaidal ::

MINIMALNE SISTEMSKE ZAHTEVE

* Microsoft Windows XP ali Vista
* AMD ali Intel (najmanj 2 GHZ)
* Nvidia Geforce 6800 Serie, ATI Radeon X850, S3 Chrome 430 GT Grafikkarte ali boljša (najmanj 128 MB Pomnilnika)
* 1 GB Pomnilnika
* 1 GB Prostega prostora na disku

To mi je malo čudno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

ModriN96 ::

a ni očitno, da če bi grafa res mela shader 2, pol bi špil delu. tko pa ne dela in mu napiše da nima shaderja 2...se prav špil ne dela.

mal stopš u korak s časom in bo marskej več delal ;)

Rotaidal ::

a ni očitno, da če bi grafa res mela shader 2, pol bi špil delu. tko pa ne dela in mu napiše da nima shaderja 2...se prav špil ne dela.

mal stopš u korak s časom in bo marskej več delal ;)


Špil ne dela tudi na ati x800pro grafični. Vem, ker ima sosed enake probleme. Niti starejša verzija igre ne dela.

ModriN96 ::

če ti najnovejši drajverji ne pomagajo, pol ni druge rešitve kot nabgava novejše grafe...

Senitel ::

a ni očitno, da če bi grafa res mela shader 2, pol bi špil delu. tko pa ne dela in mu napiše da nima shaderja 2...se prav špil ne dela.

Vsi Radeon-i omenjeni v tej temi so SM 2.x. Radeon 9550 je vanila 2.0 Radeon X800 in X850 prideta nekoliko dlje. Zato pravim da je message box idiotski. Naslednja stopnja je samo še SM 3.0 in Radeon X1900 ter DX10 hardware.

Razy ::

V pečico jo dej pa 5 minut jo not pusti na 195 stopinj...hahaha,vsaj tako se nekatere nVidi-ine kartice popravijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CPU too old

Oddelek: Pomoč in nasveti
121528 (1301) Senitel
»

Kok zmogljiv komp za Sims 3?

Oddelek: Igre
91799 (1551) Zheegec
»

3D Mark 2006 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
14114751 (9675) kuglvinkl
»

Prikaz novih zmožnosti grafičnih tehnologij v sliki

Oddelek: Novice / Grafične kartice
333849 (2310) RejZoR
»

Battlefield 2 in PS 1.4

Oddelek: Igre
242143 (1700) Orchestra

Več podobnih tem