» »

ACER ASPIRE 5737Z spdif optični izhod

ACER ASPIRE 5737Z spdif optični izhod

sprimozs ::

Pred kratkim sem kupil prenosnik ACER aspire 5737Z, predvsem za gledanje filmov. Problem nastane pri izhodu zvoka preko spdifa. Vem da bi naj prenosnik imel spdif izhod preko optične banane (katero sem tudi kupil). Tudi na prenosniku zraven črnega 3.5 mm izhoda piše spdif out, a mi nikakor ne uspe spraviti zvoka do reciverja. Če v gonilniku izberem DOLBY DIGITAL napiše da zvok sedaj gre preko spdif izhoda in zato zvočniki ne delujejo, kar je vredu samo do mojega reciverja ne pride nič.

A mi kdo lahko pomaga, ker mi je zmanjkalo idej.

sprimozs ::

Ima mogoče kdo ta model prenosnika ACER 5737Z, da bi lahko sprobal če mu dela spdif, z izbiro spdif out v avdio gonilniku.

HVALA. Primož.

miamaja ::

Sprimozs, kaj si ugotovil? Sama ima tudi ta prenosnik, ampak še tega nisem stestirala.

barbo ::

Zdravo.

Najprej eno vprašanje za vse ki imajo ta prenosnik. Kako ste zadovoljni z prenosnikom, kje ste ga kupili, koliko ste odšteli za njega? Ali ima vaš prenosnik Bluetooth in čitalec prstnih odtisov? Tudi jaz se odločam za nakup prenosnika zato so vse kritike dobrodošle. Jaz imam ogledanega na tej strani; http://www.nakupovanje.net/prenosnik-ac...

LP Robi
_______________________________________________
q6600 | GA P35 DS3 | 4x 1GB OCZ Gold
Saphire HD3870 | Hitachi 320GB SATAII | Chieftec 550W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barbo ()

miamaja ::

Robi,
nimam popolnoma identičnega temu, moj je 644G32Mn.

Kupila sem ga preko Enaa, s samim laptopom sem več kot zadovoljna (zelo lepo laufa, za laptop ima super zvok (pozitivno presenetil full), numerična tipkovnica je zakon). Zanj sem plačala junija malo manj kot 550EUR. Tale model nima Bluetootha, čitalec prstnih odtisov prav tako ne (tega s čitalcem še nisem zasledila).
Kupila sem ga brez operacijskega, naložila Windows 7 prof., vsi driverji so na strani in ni nekih komplikacij.

Prednost tega modela je v procesorju in 2 letni garanciji.

No, mogoče ti je kaj pomagalo. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosni računalnik Acer

Oddelek: Pomoč in nasveti
242724 (2459) GT-Turbo
»

Prenosnik Acer Aspire 5737Z-644G32M 2GHz (LX.AZ70C.030)

Oddelek: Pomoč in nasveti
121652 (1344) barbo
»

Nakup prenosnika - Mnenja?!

Oddelek: Kaj kupiti
383054 (2466) 357M
»

Kateri prenosnik do 599€? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9411654 (9778) trek@s
»

sb Audigy SPDIF Output + YAMAHA RX-V540RDS problem

Oddelek: Zvok in slika
51083 (1052) CaqKa

Več podobnih tem