» »

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty

««
6 / 19
»»

DaVidQ ::

Obrnil na veteran v 7h 43 min... Zgodba je odlična, edino sp je prekratek...

jnzavrl ::

Od zjutraj igral pa končal zdele:) rabo kake 4 urce vse skupaj za hardened, jutri grem še na veteran smao ne verjamem da bo kaj bolj težko. Mi je pa definitivno najboljša SP igra do zdaj. Za MP pa ne verjamem da se bo obneso vsaj ne na tekmovalni ravni..

davco ::

Od včiraj sta prišla dva nova načina igre Team deathmatch express in še eden. (Ali se mi to samo zdi, in jih nisem prej opazil ?). Kakšne pa imate kaj imena, mogoče se kje vidimo ? Jaz imam Marmota[SLO]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: davco ()

TOP ::

Špilam to igro in moram reč da mi je res dobra sam mam pa en problem.Prišel sem do mape,kjer voziš čoln in loviš unega pred sabo,nakoncu zapelje v helikopter,tvoj kolegs ga sestreli in ti pa z čolnom padeš po slapu dol,no in tam se mi nalaga spodaj ekrana neka črta kot da se nalaga nova mapa.Sam črta pride do konca in ne zgodi se nič,sam ostane črni ekran.POtem moram prisilno ven in mi javi nek eror kjer piše Created 2D Texture pa neke cifre in potle še Run out of memory.Prosim če mi lahk pomagate kaj je narobe.HVALA

z3ro ::

single player obrno v 5 urah pa 3 minutah..na drugi težavnostni stopnji..najbolši cod do zej..vsaj men:) sam ni mi jasno...zakaj mi piše da je narjeno komaj 50,7% single playerja? a se tisti "eventi" tud štejejo zram?



Ali si torej narobe precital procentazo narejenega, ali pa lazes, da si obrnil spil na drugi tezavnostni stopnji. :))

ja nekje na polovici sem dal na lažjo stopnjo;)

barocco ::

igram SP in sem zelo zadovoljen ,trenutno sem v 3 stopnji...
slišal sem da pa je SP spet kratek ,zato igra na veteran..
priporočam..
lp

darkstar ::

Prespilal nekaj misij, in mi postaja dolgcas. Celicajt pobijas na tone ljudi in pol gres dalje,.Ni to to , COD 4 je bil lepo presenecenje.
MP se moram probat.

Zasekamoz ::

Zanima me ali je že kdo ugotovil kako igrati z nekom, ki si ga povabil v igro (govorim seveda o MP) in da nista v isti ekipi, torej da igrata en proti drugemu (vsak v svoji ekipi)?

dronyx ::

Meni je prve dva dni MP delal brez problemov in je dokaj hitro našel igro. Po popravku, ko odšteva ping, medtem ko išče lobby, pa traja res zelo dolgo, da sploh najde kakšno igro. Meni se zdi, da lahko igram samo 30 % časa, ostalo pa pobere IW NET medtem ko se ukvarja sam s sabo. Če se bo tole tako nadaljevalo, bom moral čez nekaj mesecev pustiti računalnik prižgan čez noč, da bo sploh našel karkoli.

V NAT Type mi piše STRICT, kar naj bi bilo slabo. Ampak na to jaz nimam nobenega vpliva, ker je to stvar internet ponudnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

xsannyx ::

Danes inštaliram cod mw2 in lepo vse zaženem. se mi campain mode lepo naloži potem pa skoz neki lagira ter vse je zbuggano. Nato mi pa driverje resetira tako kot da bi se mi grafična kartica preveč segrevala :S
Moj sistem je dovolj dober da žene to igro brez laga, imam najnovejše driverje ter moja grafa ni overclockana.
Mi zna kdo pomagati?

Zna kdo?

Pegaz ::

Špilam to igro in moram reč da mi je res dobra sam mam pa en problem.Prišel sem do mape,kjer voziš čoln in loviš unega pred sabo,nakoncu zapelje v helikopter,tvoj kolegs ga sestreli in ti pa z čolnom padeš po slapu dol,no in tam se mi nalaga spodaj ekrana neka črta kot da se nalaga nova mapa.Sam črta pride do konca in ne zgodi se nič,sam ostane črni ekran.POtem moram prisilno ven in mi javi nek eror kjer piše Created 2D Texture pa neke cifre in potle še Run out of memory.Prosim če mi lahk pomagate kaj je narobe.HVALA


Nastavi vse grafične zadeve za eno manj (iz extreme na high).

xsannyx ::

Špilam to igro in moram reč da mi je res dobra sam mam pa en problem.Prišel sem do mape,kjer voziš čoln in loviš unega pred sabo,nakoncu zapelje v helikopter,tvoj kolegs ga sestreli in ti pa z čolnom padeš po slapu dol,no in tam se mi nalaga spodaj ekrana neka črta kot da se nalaga nova mapa.Sam črta pride do konca in ne zgodi se nič,sam ostane črni ekran.POtem moram prisilno ven in mi javi nek eror kjer piše Created 2D Texture pa neke cifre in potle še Run out of memory.Prosim če mi lahk pomagate kaj je narobe.HVALA


Nastavi vse grafične zadeve za eno manj (iz extreme na high).

To bi znalo pomagat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xsannyx ()

Galaxy ::

Tudi jaz obrnil po 5ih urah na normal. Preprosto epska igra, vsekakor me ne čudi, da je podrla vse prodajne rekorde v zgodovini..


http://www.racunalniske-novice.com/igre...

Good Guy ::

prekratka in predraga....
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Berserker ::

Pred par dnevi sem slišal za naslednji cod, da se bo dogajal v hladni vojni, upam na vietnam ali pa bližnji vzhod.

ZaOstali ::

Dedicated Serverji so že na voljo...
Evo link, da nebo brezvezne panike.
Pobožaj me nežno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()

T-h-o-r ::

pa navadni MP je tudi že skrekan


mwahahaha
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

xsannyx ::

Pred par dnevi sem slišal za naslednji cod, da se bo dogajal v hladni vojni, upam na vietnam ali pa bližnji vzhod.

v hladni vojni v bistvu ni bilo spopadov... bo pa vietnam ja

rdecaluc ::

"Ow shit.. my M16 jammed again :S" Bi pa res lahko vietnam bil, ker od Vietcong 1ke ni blo kakšnega dobrega špila ..
Est modus in rebus. ,typos

subby ::

huda igra, dost lepih scen.. res da je kratka, vendar vredna svojga dnarja
torej edino, kar pogrešam je dx10

kmetek ::

Najbolj prodajna igra letos.

Berserker ::

Pred par dnevi sem slišal za naslednji cod, da se bo dogajal v hladni vojni, upam na vietnam ali pa bližnji vzhod.

v hladni vojni v bistvu ni bilo spopadov... bo pa vietnam ja


Ja seveda so bli sam ne preveč obsežni lahko bi izdelali podoben scenarij kot v MW2 da se spopadeta rusija in zda ali pa kitajska.

ZaOstali ::

V rusiji so igro banali, verjetno vsi vemo zakaj.

BALAST ::

Ker nočejo podpirat ameriške igračkarske industrije?

NazgulRR ::

Zaradi misije "No Russian".

Bor H ::

Niso banal, sam zahteval so odstranitev te misije, zato bo konzolna verzija malenkost kasneje zuni.

In jih čist razumem, mene je kr mal zmotila ta misija pa nism niti razmišljal o narodnostih.

Berserker ::

Ja recimo verzija na xbox te vpraša če preskočiš to misijo enaka je blo na pc se mi zdi. Sej je kr hud masaker, če bi se dali trganje udov kot v cod waw potem bi igro mariskje prepovedali sploh v nemčiji pri nas ni tako hudo.

BlazP ::

Niso banal, sam zahteval so odstranitev te misije, zato bo konzolna verzija malenkost kasneje zuni.

In jih čist razumem, mene je kr mal zmotila ta misija pa nism niti razmišljal o narodnostih.


+1
Precej disturbing. Sprehodu med neoborozenim folkom in pokolu ne mores ravno reci misija.

fr4nc ::

Fantje povejte mi kolk FPS.jev bom imel v tej igri - CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2 z sistemom:
- Procesor : Intel P4 stock(2800MHz)@ 3240MHz
- RAM: 2x 512MB DDR266 (266MHz)
- Grafična kartica : ASUS ATI Radeon AH3450 256MB, DDR2, AGP
- Matična plošča : ASROCK P4i65G

A jih bo v povprečju 30FPS na 640x480 0xAA...?

Ker če jih ne bo, potem je brezveze, da si nabavim orginal.

LP
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

T-h-o-r ::

Niso banal, sam zahteval so odstranitev te misije, zato bo konzolna verzija malenkost kasneje zuni.

In jih čist razumem, mene je kr mal zmotila ta misija pa nism niti razmišljal o narodnostih.


+1
Precej disturbing. Sprehodu med neoborozenim folkom in pokolu ne mores ravno reci misija.



ne rabiš nikogar neoboroženega ustrelit, če nočeš

tako pač izgledajo teroristični napadi, jebi ga
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

gamemen ::

imam travniško verzijo igre in mi tako SP kot MP delujeta odlično. SP je zelo dober vendar prekratek obrnil v 5 urah. MP pa je malo preveč dolgočasen za moje pojme. v glavnem igra je kar dobra. komaj čakam na nadeljevanje te igre in upam da pride nov del čim hitreje ven.

Berserker ::

Ja ampak ta misija lahko ene prepriča v to da takšna dejanja izvedejo v RL. Sej vidiš da je en ker ni smel igrat halo 3 ubil svoja starša potem pa z igro zbežal od doma.

T-h-o-r ::

Ja ampak ta misija lahko ene prepriča v to da takšna dejanja izvedejo v RL. Sej vidiš da je en ker ni smel igrat halo 3 ubil svoja starša potem pa z igro zbežal od doma.



hm, zanimivo da transformerji nobenega v nič ne prepričujejo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

subby ::

zato pa ima igra z razlogom "18+" dovolj z velikim napisan, tako da če se vsi držijo tega pravila, skoraj ni možnosti, da bi to vplivalo na čigavo psiho

Bor H ::

Sem danes končal, definitivno zabavna reč, kratkost sem opazil, sam verjetno zato ker sem prej HL2 odšpilal na hard. Je pa kr precej težk špil na Hardened, sploh občasno ob precej neprijetnem trenutku shrani (in pol loada za +- eno sekundo od unga sejva, WTF?!).

Se pa strinjam s prejšnjo izjavo da se grafika od HL2 ni kej dost spremenila, mogoče se stvari bolj svetijo ampak funkcionalno je na istem, če bi čez HL2 prilepili nove teksture bi bil skor tak k tale COD.

Tr0n ::

Najbolj prodajna igra letos.

Ne samo to.

Modern Warfare 2 je imel najvecji entertainment launch v zgodovini. Prekosil je filmsko, glasbeno in knjizno industrijo v denarju in filmsko ter glasbeno industrijo v prodanih izvodih. V 24 urah v ZDA in UK 4.7 milijona enot.

Was Modern Warfare 2 Really The "Biggest Launch In History"?
Modern Warfare 2 to be "biggest entertainment launch of all time"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Bolf3nk ::

in pol se bunijo zaradi piratstva.:))

rdecaluc ::

Jz tud mp in sp špilam.. :)) Pa še nimam svojga špila doma,, ostau na pošti.
Est modus in rebus. ,typos

AngelOfDeath ::

Tako kot je tem razvijalcem in steam-u uspelo uničit MP še ni nobenemu...
edit: Slovnica

Yaqwsx ::

mah to s serverji je katastrofa. 90% casa me mece ne servere s 2-3 crticami(okol 200ms). pol pa malo gledam soigralce pa majo korejske in japonske zastavice kot title.
se mi ze parkrat zgodilo, da stisnem zoom pa nic, pa stisnem se 1x pa nazumira pa spet zapre v stotinki sekunde. enostavno to ni res, ko pravijo da te vrze na server z nanizjim pingom. pol pa vsi game modi razen enega so za 8-12 igralcev katastrofa. free for all npr. samo 8 igralcev pa leces po mapi 2min pa nevidis nikogar. da neomenjam haxorov, ki jih je polno pa se banat jih nemores..

folk se nekaj pritozuje da dobiva trojance preko spila lol
http://www.modernwarfare2.com/forum/vie...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yaqwsx ()

dronyx ::

in pol se bunijo zaradi piratstva.:))

Piratstvo je po moje morda krivo za kakšnih 20% prodaje na PC. Ampak tudi če bi prodali 20% več PC verzije, so te številke preprosto zanemarljive glede na prodajo za konzole. Za hite tipa COD, GTA in podobne, so pač konzole glavni vir zaslužka in zato ni pričakovati, da se bo kdo posebno trudi s PC verzijami. Poleg tega bi bilo pri MW2 po svoje nelogično, če bi prodali 90 % verzij za konzole, medtem ko bi bila PC verzija boljša in imela zraven še dedicated serverje.

Do sedaj sta verjetno precej spodbujala gaming na PC proizvajalca grafičnih kartic, ker jima je bilo v interesu, da ljudje kupujejo igre, ki zahtevajo nove grafične. Sigurno je s tega naslova nekaj denarja prišlo tudi za razvoj Crysisa. Ampak danes smo izgleda prišli že do meje, ko je postal razvoj iger za PC, ki bi do konca izkoristile zmogljivosti najboljših grafičnih, enostavno predrag in hkrati je biznis na področju konzol preveč privlačen.

BigWhale ::

Se da PC verzijo se kje kupiti pri nas? V Big Bangu jih je zmanjkalo. 70EUR za PS3 verzijo ne bi dal, 45EUR za PC verzijo se. Pa Za BigBang imam se tisti kartoncek z nalepkami, bi bilo skoda, da ga ne izkoristim. :>

DaVidQ ::

Se da PC verzijo se kje kupiti pri nas? V Big Bangu jih je zmanjkalo. 70EUR za PS3 verzijo ne bi dal, 45EUR za PC verzijo se. Pa Za BigBang imam se tisti kartoncek z nalepkami, bi bilo skoda, da ga ne izkoristim. :>



BigBang v Celju naj bi imel na zalogi. Drugače pa pravijo pri Comshopu, da dobijo v petek.

BigWhale ::

Meh, do Celja lih 10EUR ponucam. :>

Vceraj mi je v BB v slovenski bistrici rekel, da ni nikjer na zalogi, da pa dobijo. Kdaj pa ni vedel. Bleeh. Niti je niso imeli med izdelki v On-line stacuni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

destroyer2k ::

onyx

Ampak potem je problem, da ni toliko novosti v novi igri. Recimo dosti stvari, ki so "nove" v codu je že bilo to v modanih cod 4 serverjev. Res da je pc majhen trg, ampak zelo pomembno za firme, ker iz njih dobijo ideje in saveda nove delavce.

Yaqwsx ::

mah sram jih je lahko, malo so posodobli staro igro pol pa hocejo 50EUR za njo. plus da so multiplayer cisto zjeb.li. prazne mape zaradi omejitve igralec na serveru plus lag. ce je konzolasem vsec tak nacin igre ok, mi na pcju smo vajeni bolsega.

Klemzz ::

Pa od kje vi poberate cene 50-60EUR, špil se dobi za 44EUR.

Tr0n ::

Se da PC verzijo se kje kupiti pri nas? V Big Bangu jih je zmanjkalo. 70EUR za PS3 verzijo ne bi dal, 45EUR za PC verzijo se. Pa Za BigBang imam se tisti kartoncek z nalepkami, bi bilo skoda, da ga ne izkoristim. :>

Steam is your friend. :)

ZaOstali ::

Pa od kje vi poberate cene 50-60EUR, špil se dobi za 44EUR.

Konzole != PC
"Activision: Modern Warfare 2 Made $550 Million in Five Days"

Yaqwsx ::

Pa od kje vi poberate cene 50-60EUR, špil se dobi za 44EUR.

na steamu stane igra 60€ http://store.steampowered.com/app/10180/
v teh online shopih slovenskih pa 45+ postnina, tak da ce recem 50€ je to cisto realna cena
na konzolah pa tak od 60€ dalje in vecina jih je prodana na konzolah

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yaqwsx ()
««
6 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528126853 (3814) Skyman
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828158448 (2946) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768394 (36159) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937313 (22955) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100047 (74876) Klemzz

Več podobnih tem