» »

LG ali LiteOn?!

LG ali LiteOn?!

rap3r ::

za približno ceno lahk dobim LITE ON 32/12/40 ali LG z istimi specifikacijami!Kaj mi predlagate in zakaj?!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

msmiha ::

Vseeno katerega, če dobiš LITE ON tisto verzijo ko se da flashent na 48 pa rajše tistega vzemi.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

rap3r ::

Hm lg nepodpira udma medtem k liteon ma najmanšo hitrost pisanja 8x?!A če s to hitrostjo pečeš avdio cedeje pol so kkšne napake?Pa lg ma 8mb bufferja un pa 2 sam to ni tok važn!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rap3r ()

krucymucy ::

Ni najmanjša hitrost 8x ... mam LTR-32123S pa sem peku z 4x ... pa tudi ne škodi muski če mal hitrej zapečeš!!!
btw: liteon prodaja svoje pogone (vezje in pogon) tudi sonyu tdk-ju verbatimu, memorex-u ... se prav da ni zanič a?

rap3r ::

Sej nism reku da je zanč!Sam sprašujem najbrž se bom pa odloču za 24x teaca!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

msmiha ::

Kolko ma predpomnilnika itaq ni tako važno, ker imajo vsi novi pogoni BURN Prof (ali njej podobno) tehnologijo.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

kuglvinkl ::

Kje pa misliš snet tega Teaca?
Your focus determines your reallity

rap3r ::

Dobu sm teaca pr comtronu zadeva seka!!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

stromar ::

msmiha:\

stromar ::

predpomnilnik je precej važen, saj je od njegove količine odvisna unčikovitost burn proof zaščite

rap3r ::

Ej folk zakaj mam zdej pr determinate maxsimum speed pa simulate sivo in nemorm dt klukce? Mam nerota 5.5.8.2?!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

kuglvinkl ::

Pred nakupom si ziher prebral kakšen review. In boga mi, če si že iskal, zakaj bi še jaz. Pretegen gor linke.
Your focus determines your reallity

JLP ::

Simulate pa podobnga pa nimaš ker maš Burnproof an.
Live long and prosper!

rap3r ::

Ja sej en frend ma samsunga k ma tud burn proof oz neki drgač se reče sam je podobna zadeva pa ma useen simulacijo pa ...
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

JLP ::

Mogoč ma tvoj frend odkloplen to. Ker je nekak nelogičn da bi blo neki za testirat disk pa hitrost peke pa to če maš tehnologijo k ti preprečuje bufer underrun an,
Live long and prosper!

Jebiveter ::

JLP: to nema veze. Simulacija ti omogoca da predvidis, kje se lahko zgodi napaka pri pisanju. Ze res da ti BURN-Proof omogoca "kao" prekinitev brez napake se se vedno pojavijo damaged sectorji na cdju kar definitivno ni dobro!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teac vs Liteon

Oddelek: Strojna oprema
241264 (969) Caligula
»

Kateri CDRW Kupit

Oddelek: Kaj kupiti
131250 (951) Marko007
»

CDRW LiteOn

Oddelek: Kaj kupiti
181273 (999) matevzm
»

Kater CD-RW mi priporočate do cca 30kSIT?

Oddelek: Kaj kupiti
281777 (1312) Boky
»

CDRW- ?

Oddelek: Kaj kupiti
281321 (903) [DrAc0]

Več podobnih tem