» »

Težave z Opero 9.64

Težave z Opero 9.64

jones ::

Pozdravljeni.
Že dolgo uporabljam Opero kot svoj brskalnik, toda zadnji teden ne deluje kot bi moral. Po nekem času mi namreč vse skupaj brez opozorila zapre, potem kliknem na ikono od Opere dam Continue in je vse tako kot je bilo prej, vendar le za nekaj časa (par minut). Probal sem jo zbrisati, imel sem zadnjo verzijo in še enkrat namestit pa nič ne pomaga. Ali kdo pozna rešitev?

PS: Zanima me ali še kakšen brskalnih shrani zavihke, ko ga zapreš na ta način kot Opera, da ko znova zaženeš brskalnik nadaljuje z vsemi zavihki od prejšnjega brskanja.

___ ::

potem kliknem na ikono od Opere dam Continue in je vse tako kot je bilo prej, vendar le za nekaj časa (par minut)



ne razumem...kako so zavihki lahko tam le za nekaj minut..ali se ti opera sesuje??? ali se zavihki avtomatično zaprejo? niti približno se mi ne sanja kaj si hotel povedat:)

jones ::

Opera se mi sesuje vsakih nekaj minut. Hotel sem pa povedati, da ko se sesuje in ko jo še enkrat zaženem deluje naprej normalno, ničesar ne zbriše (zavihki se ne zaprejo). Vendar se potem spet čez nekaj časa sesuje. Upam da je bolj razumljivo :)

___ ::

hvala za razlago!:)

moj nasvet je takle..najprej VSE zavihke zapri...če se opera NE BO sesula to pomeni da imaš odprt zavihk ki ti sesuje opero..če to ne deluje izbriši opero in naloži kakšno malenkost starejšo verzijo...

je kaj bolje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

jones ::

Sem inštaliral starejšo verzijo pa mi javi po nekem času to napako in se spet sesuje

___ ::

to je pa preveč zame..upam da ti bo kdo drug znal pomagati!!!!

javi ti problem s spominom...kot da imaš problem z ramom, vendar če bi bilo temu tako bi ti računalnik zmrznil..ne pa da ti javi nek problem.čudno

si poizkusil mogoče opera 10 alpha?? ko sem jo jaz preizkušal je bila kar stabilna...dovolj stabilna za uporabo.mogoče ti bo tista opera delala?? pač instalirej posebej...NE DAT UPGRADE..zato da se ti naloži drugam..mogoče je kaj s starim installom narobe

BaRtMaN ::

jones: Navit računalnik? Meni so se pojavljale take napake, ko je bil navit preveč in ni bil stabilen.

Sicer pa zna med sejami zavihke shraniti tudi FireFox. To je namreč prva nastavitev v okencu, ki se odpre (zavihek Main/Glavno?).

___ ::

samo firefox je slabši od opere:) ko se enkrat navadiš na opero je firefox...kr neki:)

jones: bartman ima dobr predlog..mogoeč imaš preveč navit računalnik?

jones ::

Nimam ne. Če povem po pravici ga niti ne znam navit :)
Imam pa prenosnik Toshiba Satellite s 3 GB rama, pa Visto kot OS.

BaRtMaN ::

Hmnja. Debugger pa z njim poženi opero. :)

Verjetno malo preveč zate.

Se ti takšne napake pojavljajo še pri kakšnem drugem programu? Prenosnikov se po navadi tako ali tako ne navija, je hladilni sistem že tako komaj zadosten. Če se ti napake pojavljajo še drugje, zna biti problem s slabo palčko pomnilnika, ampak verjetneje je napaka v Operi sami...

jones ::

Ta napaka se pojavlja samo v Operi. Namestil sem Firefox in dela vse normalno, tako da nevem kaj je z Opero

Urc ::

Da. Jaz prav tako že nekaj let uporabljam Opero. Na Windows mašini sem opazil, da se Opera rada "usuje"(Opera se mora zapreti) pri straneh, ki so napisane pretežno v Flash-u. Pa tudi če odprem več tabov s slikami, tudi če odprem več uTube filmčkov... itd.

Nadležna stvar. ;((

Valvoline ::

Heh,men pa noče odpirat IE nazadnje :)
Pa se sploh ne obremenjujem ker imam firefoxa gor. Ma kdo kšno pametno idejo zakaj mi noče IE odpirat ? Je zadnji ie8 gor.Evo fotke kaj se prikaže na zaslonu
 error

error

tabonir ::

Pozdrav!

Na Operi zelo pogrešam SLO črkovalnik.
Obstaja kakšna možnost za namestitev?

PromeuZ ::

Za unix verzijo je, za win pa nisem 100%.

http://www.opera.com/browser/tutorials/...
http://aspell.net/win32/
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

dr.Akula ::

Ne bom na novo teme odpiral in bom tle prašal.
A se mogoče da shranit Opera wand, da bi ga po formatiranju samo nazaj v skopiru. Res sem se ga tako navadu, da skoraj nobenega gesla več ne vem :|
ni podatka

PromeuZ ::

C:\Documents and Settings\username\Application Data\Opera
wand.dat

Več informacij

:)
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

karafeka ::

zbrisano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Opera: drsnikom na spletnih straneh bo odklenkalo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8121664 (17359) enadvatri
»

Izšla Opera 10.50 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
21138088 (31678) urban99
»

Opera 9.5 Alpha (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12313385 (9282) kriko1
»

internetni brskalnik

Oddelek: Programska oprema
323896 (3466) M.B.
»

Opera, spletni brskalnik, ki je več kot to

Oddelek: Novice / Brskalniki
436704 (6704) Kaboom

Več podobnih tem