» »

Vprašanje, ki zadeva vodno hlajenje

Vprašanje, ki zadeva vodno hlajenje

Jure2k ::

Evo, mam problem (zaenkrat bolj teoretične narave). Imam killer od Yugota, ki ima odprtino na vrhu, za dotočit hladilno tekočino. Jaz sem rekel, da je to lukno najbolje met zaprt, ker nebi rad, da bi mi spuščala zrak v kiler. Kolega pa je rekel, da je to fino in nevem kako super, da lahko dotočiš vodo, če nivo pade??!!?!!
Jaz sem rekel, da imaš za to dodatno posodo, kamor daš lahko potopno črpalko, pa se ne da. po mojem vsak zrak, ki ga dobiš v kiler močno vpliva na hlajenje (negativno).
Zanima me vaše strokovno mnenje:D

Lep pozdrav, Jure

Vesoljc ::

zapri lukno in cao... ena malenkost manj

VASkO ::

o kaki luknji ti to govoris?

SuperHik ::

VAsko:
On ima ta velik killer, tist k je za mašino hladit (Sprednji).

Jure2k: odsvetujem ti oprabo tega hladilnika, ker je veliko prevelik za uporabo v domačem Abaku, raje si pridobi tistega (pri Yugotu), ki je za ogrevanje kabine. Če ga pa res moraš uporabit pol zapri Uber-lauf.


Cya
Cya
Always look on the bright side of life; LIFE! You never saw my wife ...

krucymucy ::

Ga morm še jest dobit od unimoga :D

HardwareMaster ::

Hah exodus kaj ga boš v posebno sobo zapru:D???

VASkO ::

a tista kibla... tisto pa je res preveliko Jure, raje res za ogrevanje kabine radiator uporabi

stromar ::

ne zapret luknje, je uporabna. Kako pa imaš ti obtok???Iz vodnega bloka napelješ cev do spodnjega priključka hladilnika in iz zgornjega nato napelješ v posodo s pumpo, iz posode s pumpo pa na vodni blok. Voda mora teči od spodaj navzgor, če to misliš s tistim zrakom

krucymucy ::

Če bo hladilnik na vrhu sistema pol luknjo pusti, da boš nalil vodo ... če maš zaprt sistem tudi pusti luknjo zaradi ekspanzije - samo ker nimaš zaprtega sistema lohk tud zapreš luknjo ...
HLadilnik od unimoga bom pa kar v okno ugradil (namest rolete) pa en vent od snežnega topa :D

HardwareMaster ::

Pol raj turbino od avijona uzem, bo bol pihal:D.

zizi ::

Ma ne od letala turbina je presvoh!!! in preglasna...

Jst ti predlagam da pomocis radiator u bazen tekocega dusika pa par kompresorjev da ti ga skoy dela in viola..tihota™ ampak u sobi ne bos imel prevec toplo

AMPAK bos lahko poleti uporabu za klimo..in glej ga zlomka poleti smo in potimo se ko pujsi™

Joke aside tist radiator je mal prevelek za tvojo masino..
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri Nakupu Vodnega Hlajenja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231905 (1527) yeti
»

BIG WATER ( °C ) (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
594396 (2700) ČIP 008
»

Kaj vse rabim za H20 hlajenje sistema?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221654 (1396) mazy
»

moje vodno hlajenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
628365 (5773) bodom
»

Moja nova zelo modificirana kišta in blok, veliko slik! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
22517228 (12310) the_unborn

Več podobnih tem