» »

Samsung i8910 Omnia HD

Samsung i8910 Omnia HD

jnce ::

Opažam da na tem forumu še ni namenjene teme temu telefonu.
Zanima me, kdaj približno naj bi prišel v SLO na prodajne police!
Prebral sem nekaj previewov, ter si pogledal nekaj filmčkov na youtube in moram reče da je ta telefon res špica(kar se videnega tiče). Je tudi tukaj slučajno kakšen srečnež ki ga je imel že v roki?
Evo tukaj je povezava do enega previewa na gsmarena: LINK

MAX34216 ::

ja, začuda pri nas res še ni veliko govora o tem. Ponekod pride v prodajo že v teh dneh, spet drugod pa junija. Verjetno tudi pri nas. Po kakšnih subvencioniranih cenah pa verjetno še malo kasneje pri operaterjih...

Meni je bil sprva res fenomenalen, zdej pa iz dneva v dan me privlači manj. Prvi problem bo baje pokrovček baterije na zadnji strani, ki je narejen zelo slabo in plastično. Menda se celo zelo rad odpre... Na splošno se mi zdi da ni ravno kvalitetna izdelava. Sama plastika bo...
druga stvar pa je snemanje zvoka pri le 8000 hz, kar je katastrofa. kaj ti potem nuca hd video, če bo zvok tak. Vsak telefon kokr tok spodoben je sposoben snemanja zvoka pri 48000 hz...
Ne vem, upam da so to samo ugibanja na osnovi prototipov. Držim pesti da bo final verzija imela to popravljeno.

dejanslo ::

Torej, ima kdo sedaj že kakšne izkušnje?
There`s More Than One Way To Do It

Jin ::

Telefona si sicer ne lastim, ampak sem ga imel parkrat v rokah. Vse kar lahko potrdim je dobro odzivnost zaslona.

ModriN96 ::

Zakon fon je... Brezveze posebi razlagat zakaj...

dejanslo ::

Glede na to, da uporablja Symbian, se da kako zbackupat Nokio in potem stvari enostavno prenest na Omnio?
There`s More Than One Way To Do It

M-XXXX ::

Ima kdo avtopolnilec za omenjeni telefon?

Katero držalo za v avto, mi še priporočate?

pharaon ::

Zdravo!
Kolega ima ta telefon ga zanima če je možno nanj spraviti navigacijo Garmin, tako kot je na Nokiinih telefonih s symbianom. Je postopek inštalacije enak kot pri Nokii glede na to, da je Samsung, vendar z enakim operacijskim sistemom?

dejanslo ::

Gre, postopek pa je enak :)
There`s More Than One Way To Do It


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG Optimus 4X HD (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
43192281 (42217) dr.Akula
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37482877 (40892) mailer
»

Nokia E66/E71 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8010909 (5092) MrAs

Samsung Galaxy S- Ultimate Android phone (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7713318 (10431) Ziga Dolhar
»

Prodaja iPhonov peša (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
8510914 (8881) Rauby

Več podobnih tem